צילום: פלאש 90

גנץ לא פסל אחדות עם נתניהו ואז הבהיר: "אני לא שומע טוב" • צפו

יו"ר כחול לבן לא פסל אפשרות לישיבה בממשלת אחדות עם נתניהו במקרה של תהליך שלום: "כל דבר שיהיה טוב למדינת ישראל אנחנו תמיד נתמוך בו". תוך זמן קצר הבהיר: "זה האוזן של האם-16, הוא לא שומע טוב, אני באתי להחליף את נתניהו"

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ לא פסל אפשרות לישיבה בממשלת אחדות עם נתניהו. כשנשאל קודם הגשת רשימת מפלגתו האם במקרה של הצעת שלום אמריקנית, תשקלו ממשלת אחדות לאומית גם עם נתניהו? "אנחנו קבענו שישראל לפני הכל, וכל דבר שיהיה טוב למדינת ישראל אנחנו תמיד נתמוך בו", השיב גנץ.

זמן קצר לאחר מכן שב גנץ לעמדת המצלמות והבהיר את אמירתו. "אני באתי להבהיר שני דברים, באוזן הזו (הצד ממנו נשאלה השאלה) זה האוזן של האם-16, הוא לא שומע טוב, אולי לא הבנתי את השאלה. אני באתי להחליף את נתניהו, לא לשבת איתו, שלא יהיו טעויות, אני באתי להחליף את נתניהו ולא לשבת תחת נתניהו. זו העמדה של כחול לבן, זה הכיוון של כחול לבן, נראה לי שזה היה ברור".

יו"ר מפלגת העבודה ח"כ עמיר פרץ מיהר לתקוף את גנץ: "בשביל שלום צריך להחליף את נתניהו לא לשבת עם נתניהו. בני, כדי לשמור על הדמוקרטיה, כדי לחתור להישג מדיני, כגי להביא ביטחון חברתי במקום הפקרה חברתית ,כדי להביא תקווה לישראל משימתנו המשותפת היא החלפתו של נתניהו, הוא הבעיה והוא לא מה שטוב לישראל".

4 תגובות

איך הוא רוצה להיות ראש ממשלה אם האוזן שלו לא מתפקדת? טירון פוליטי … יש לו עוד כמה עשרות שנים עד שיתשפשף בפוליטיקה… רק שעד אז הוא יהיה אולי בן תישעים..

אילו היה מדובר רק באוזן פגועה ניחא …..

מה אם הבעיות הפסיכולוגיות שיש לאיש רק לחשוב שהאדם הזה הולך לנהל מדינה עובר בי חלחלה ומה עוד שרוצה האיש לעשות רוטציה עם ליצן הכנסת בקיצור גן לילדים מגודלים

משום-מה הוא יוצר רושם של נוכל, פחות של טירון…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *