ארכיון. צילום: שוקי לרר

"ראש הישיבה נחנק מבכי": דאגה בישיבת בית מתתיהו – רה"י חלה

הגאון רבי ברוך ויסבקר בן ה- 78 חלה לפני כשלושה שבועות ומאז הוא נחלש וממעט להגיע לישיבה בניגוד לשנים עברו אז היה פוקד את היכל הישיבה מידי יום. אחד התלמידים ל'חדשות JDN': "בישיבה קיימת דאגה רבה לשלומו של ראש הישיבה"

ראש ישיבת 'בית מתתיהו' הגאון רבי ברוך ויסבקר שליט"א חלה לאחרונה במחלה הקשה ובעקבות כך החלו תלמידי הישיבה בקיום עצרות תפילה בהיכל הישיבה מידי לילה לרפואתו השלימה.

הגאון רבי ברוך ויסבקר בן ה- 78 חלה לפני כשלושה שבועות ומאז הוא נחלש וממעט להגיע לישיבה בניגוד לשנים שעברו אז היה פוקד את היכל הישיבה מידי יום.

בני הישיבה מספרים בשיחה עם 'חדשות JDN' כי בשבת כאשר עלה הרב ויסבקר שליט"א לתורה כמידי שבת, נחנק מבכי בעקבות המחלה ממנה הוא סובל.

בנוסף, עקב הקושי הרב והחולשה הגדולה ממנה הוא סובל, החליט הרב ויסבקר שלא להחליט הפעם על סידור חדרי הפנימייה לבני הישיבה אלא הטיל זאת על צוות הישיבה. כמו כן, העניק לבנו הרב יהודה ויסבקר שליט"א לטפל בבעיות הטכנולוגיה ובעניינים הקשורים לישיבה והרוחניות של בני הישיבה.

אחד התלמידים מספר כי בישיבה קיימת דאגה רבה לשלומו של ראש הישיבה שבמשך שנים העמיד אלפים רבים של אברכים ורבנים. "ישנם בחורים שקיבלו על עצמם להתחזק יותר בלימוד ובתענית דיבור להחלמתו של ראש הישיבה במהרה" הוסיף.

הציבור מתבקש להרבות בתפילה לרפואתו השלימה של הרב ברוך בן צביה לרפו"ש

2 תגובות

הוי מה יהיה

מה מצבו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *