שעות שירותי ההצלה בכל חופי איגוד ערים כינרת ולמשך כל חודש אוגוסט יוארכו עד השעה 19:00 וזאת במטרה לאפשר לנופשים הרבים הצפויים לפקוד את החופים בבטיחות מרבית בכינרת. ברשות הכינרת נערכו לקליטת המוני הנופשים ב'בין הזמנים'

ברשות הכינרת נערכו לקליטת המוני הנופשים הצפויים לפקוד בתקופת 'בין הזמנים' את חופי איגוד ערים כינרת בכלל ואת חוף כינר, חוף דתי מופרד לציבור הדתי חרדי, בפרט ולשם כך, מתגבר איגוד ערים כינרת את שירותי ההצלה והפיקוח. גם בתקופת בין הזמנים תוקדש תשומת לב מיוחדת לרווחת ציבור הנופשים, במטרה לאפשר גם לציבור הדתי בילוי הולם בכינרת.

יש לציין, כי כל החופים המוכרזים של איגוד ערים כינרת פועלים כחופים שקטים, בהם נאסרת השמעת מוסיקה רועשת. מהפיכת החופים השקטים נחשבת להצלחה כבירה ומאפשרת בילוי רגוע, נעים ופסטורלי סביב האגם הלאומי לצעירים ולמשפחות.

לשם ביצוע המהלך החשוב התגייסה גם משטרת ישראל האוכפת עם יחידת הפיקוח של איגוד ערים כינרת ורשות הכינרת, את הסדר והשקט בחופי האיגוד.

כמו כן שעות שירותי ההצלה בכל חופי איגוד ערים כינרת ולמשך כל חודש אוגוסט יוארכו עד השעה 19:00 וזאת במטרה לאפשר לנופשים הרבים הצפויים לפקוד את החופים לרחוץ בבטיחות מרבית בכינרת.

מוטי דותן יו"ר רשות הכינרת אומר, כי הכינרת מהווה יעד מועדף לנופש ובילוי בחופשת הקיץ בכלל ובתקופת בין הזמנים בפרט, וכי הצפי הוא לתפוסות מלאות בחניונים ובחופים. "אנו קשובים לצרכי ציבור הנופשים וגם השנה נתגבר את שירותי ההצלה בחוף כינר במהלך תקופת "בין הזמנים", על מנת לאפשר לנופשים הרבים רחצה בטוחה. אנו מבקשים מהנופשים להיות זהירים ולהישמע להוראות המצילים והפקחים. בנוסף, מבקשים להשגיח השגחה פעילה על הילדים כל העת, בחוף ובמים כך שיהיו בטוחים". אומר דותן.

הוא הוסיף: "שדרוג החופים, ניקיון, אכיפה והסברה מאפשרים לנופשים שיגיעו לחופים בהמוניהם, ליהנות מקמפינג, רחצה ובילוי מהנה בחופי האיגוד, כמו תמיד אנו מבקשים מציבור הנופשים והמטיילים בכינרת לשמור על סביבה נקייה, שקט וסדר, להקפיד על רחצה בחופים מוסדרים עם שירותי הצלה, להיכנס למים רק בסמוך לסוכת ההצלה, ולא להשתמש באבובים ומזרוני ים העלולים להיסחף לעומק. כך שכל הפוקדים את חופי הכינרת ייהנו ומאחלים לכולם חופשה נפלאה ובטוחה"