לונה פארק ענק, מהגדולים בארץ הוקם בבני ברק ויפעל במשך כל ימי בין הזמנים עם מגוון פעילויות, רכבת הרים בגובה 4 קומות, גלגל ענק, מתחם מכוניות מתנגשות, ושלל פעילויות לכל המשפחה, במחיר מסובסד

בחודשים האחרונים עמלו מחלקת תרבות בעיריית בני ברק להפיק מספר שיא של אירועי קיץ למען תושבי העיר ובני משפחותיהם, זאת במטרה לרכז כוחות רעננים ומחודשים לקראת פתיחת שנת הלימודים. תכנים איכותיים וערכיים ושלל פעילויות לכל הגילאים, מופעים, סדנאות, והקרנות. אך גולת הכותרת – ה"בילונה" לונה פארק ענק וחדשני עם שלל מתקנים שהוקם בצפון העיר בני ברק, שיפעל בכל ימי בין הזמנים, במיוחד לילדי העיר.

השנה, אין צורך לצאת מן העיר על מנת להנות, ונחסך זמן הנסיעות המתישות. העירייה ערכה מהפכה בחשיבה והביאה את האטרקציות לתוך העיר. בילונה מציע את כל מה שילד יכול לחלום עליו, כל מה שאין אפילו במקומות מרוחקים ביותר, כאן ליד הבית, בבני ברק, באווירה המתאימה ביותר לעיר התורה והחסידות. מתקני ענק ופינות לכל ילדי המשפחה בשטח גדול במיוחד שהוכן למטרה זו.

במתחם הבילונה המשתרע על פני 12 אלף מטר, שלל מתקנים, ובהם רכבת הרים בגובה של 4 קומות ובאורך של 250 מטר, מתחם טרקטורונים ממונעים, 2 מתחמי מתנפחים, מתקן טרפז ענק – נדנדה אווירית, בלרינת ענק וספינת פיראטים, גימבורי לפעוטות ועוד.

"בילונה" מצטרף למגוון המופעים והפעילויות שמארגנת לכם מחלקת התרבות. השנה אפשר ליהנות ולצבור חוויות נהדרות דווקא בתוך העיר, עם אטרקציות חדשניות ומופעים מרתקים לכל המשפחה. הקמת הלונה פארק וסדרת אירועי התרבות גורמת לקורת רוח רבה בקרב תושבי העיר החשים כי יש מי שדואג להנאות וחוויות עבורם והכל על טהרת הקודש ושמירת קדושת השבת ללא צורך לרעות חלילה בשדות זרים.

לצד הלונה פארק, עמלו במח' התרבות בניהולו של הרב יעקב רוזן, ובראשות מחזיק תיק התרבות הרב יעקב זכריהו, על מאות פעילויות מגוונות ומרתקות לילדי העיר, בשלל אירועים, חוויות חינוכיות, מופעים, הקרנות וסדנאות במגוון נושאים ומקומות, שהוכנו במשך חודשים ארוכים בידי הצוות המקצועי.

לקראת עונת האירועים והמופעים נשלחה לבתי התושבים חוברת מהודרת שהוכנה ע"י מחלקת התרבות אשר מקיפה את כל התכניות וההנחיות הקשורות אליהן, והיא כוללת גם עשרות עמודים של פעילויות, חידונים, תשבצים ושעשועונים חינוכיים וכללי בטיחות לקיץ.

כדי להקל על המוני הנרשמים למגוון התכניות, הועמדה ע"י מח' התרבות העירונית מערכת ממוחשבת וחדשנית, שכדי להפעילה באופן היעיל והנוח ביותר, הושקעו בה מאמצים ואמצעים מרובים, והיא מאפשרת עשרות פניות, באותה עת, לרישום ולרכישת כרטיסים למופעים ולתכניות, באופן מהיר ונוח ביותר.