צילום: תומר נויברג / פלאש 90

נתניהו: "אני שומע גמגום בימין"; שקד: "אצלנו נאמנים לימין ולערכיו, אל תטיף"

יו"ר הימין המאוחד מגיבה לביקורת של נתניהו: "רק אתמול אמרו אנשיך שתלך עם גנץ". שקד הבהירה: "אמרנו שנמליץ על מועמד הימין שזה נתניהו". קודם לכן טען נתניהו: "שומע את הגמגום שם בימין, מי שרוצה ממשלת ימין בראשותי שיצביע הליכוד"
 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • "איבדנו בעל, אבא וסבא אהוב" משפחת פרוש מתאבלת

  תוכן מקודם

 • לא סתם ברכה זו גזירה לכל דבר ועניין

  תוכן מקודם

 • שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולו ויזכה לבריאות הנפש ואריכות ימים

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום (שישי) בשידור חי בדף הפייסבוק שלו כי "מי שרוצה ממשלת ימין בראשותי, לא יצביע לא לליברמן ולא למפלגות האחרות". נתניהו טען כי הבחירות האחרונות הוכיחו כי הצבעה למפלגות קטנות גרמה לכך שלא קמה ממשלת ימין, לדבריו: "קודם כל ראינו שזה הולך לבזבוז, זה מתבזבז הקולות האלה. בזבזנו שבעה מנדטים בבחירות האחרונות של קולות ימניים, שבעה מנדטים! ומי שמצביע למפלגה אחרת בימין שאולי תעבור את אחוז החסימה והיא תעבור, יהפוך את הליכוד לפחות גדול. אתה רוצה גם 61 וגם שהליכוד יהיה גדול".

נתניהו הוסיף: "ולכן כיוון שאין הצבעה בשני פתקים, יש רק פתק אחד, מי שאומר אני רוצה את נתניהו בראש ממשלת ימין יצביע ליכוד ולא יגיד טוב אני אתן זה למישהו אחר ונדאג, נקווה שיעברו את אחוז החסימה, נקווה שאם יעברו את אחוז החסימה גם ימליצו על נתניהו, גם שם אני שומע את הגמגום של החברים שם בימין. "אולי כן, אולי בהתחלה, כרגע," כל מיני מילים כאלה". ראש הממשלה סיכם: "אני אומר אתה רוצה להיות בטוח ואתה רוצה שאני אמשיך להוביל את מדינת ישראל כראש ממשלת ישראל אז תצביע מח"ל. פתק אחד. וזו הבחירה האמתית בבחירות האלה, מי יהיה רה"מ הבא של מדינת ישראל. מי שרוצה אותי יצביע מחל. פתק אחד".

ב'ימין המאוחד' לא נשארו חייבים ומיד לאחר דבריו של יו"ר הליכוד ענתה יו"ר המפלגה איילת שקד כי "רק אתמול אמרו אנשיך שתלך עם גנץ. אצלנו נאמנים לימין ולערכיו". לדברי שקד: "אנחנו הימין האידיאולוגי היחידי. אמרנו שנמליץ על מועמד הימין, שזה נתניהו. די לזרות חול בעיני הציבור. במקום לריב עם השותפות הטבעיות, עדיף לנתניהו למקד מאמצים בהגדלת הגוש אם אכן ממשלת ימין לאומית היא רצונו". שקד הוסיפה בזעם: "מי שגמגם עם ברק, לבני, הרצוג, גבאי ורק אתמול כשאמרו אנשיו שילך עם גנץ – שלא יטיף לימין המאוחד. אצלנו נאמנים לימין ולערכיו".

כתבות קשורות

הגר"ד יוסף: כל המחשבות של אנשי הממשלה הם איך להשמיד את עולם הישיבות
דוד ביטן מוותר על החסינות: "שמו ינוקה בהליך המשפטי"
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו
תיעוד מלבנון: ההרס שנגרם מתקיפת מטוסי חיל האוויר • צפו
תיעוד גלריה: זירת נפילת הרקטה בקריית שמונה והשריפה שפרצה במקום
נְצֹר לְשׁוֹנְךָ • שמירת הלשון היומי עם הרב מאיר נעמן
האדמו"ר מסאדיגורא לונדון בביקור אצל האדמו"ר מצאנז
ברקע קריאות "הצילו": תיעוד הרגעים הראשונים אחרי קריסת הבניין
מִצְהֲלוֹת חֲתָנִים • שבע ברכות לנין גאב"ד ירושלים
מזעזע: תפסו בשר מהרשות הפלסטינית עם חותמת כשרות מזוייפת של בד"ץ
בנט בהודעה קולית: "מי שמעל גיל 60 ועוד לא התחסן נמצא בסכנה מיוחדת"
דרעי תוקף: "ממשלה מנותקת וצינית שמתנהלת בזלזול כלפי הציבור"

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן