צילום: רשות המסים

פרשת שקלים: קמעונאי חשוד בהעלמת עסקאות בשווי של כמיליון וחצי שקלים

יואב שקלים, תושב קריית שמונה וקמעונאי לבגדי עבודה והשכרת נכסים למגורים ומסחר, נעצר בחשד להנפקת חשבוניות מס כוזבות והעלמת עסקאות בהיקף של כ-1.5 מיליון שקלים. במהלך החיפוש השליך החשוד מסמכים רבים אל נחל המצוי בקרבתו

בעקבות חקירה של מחלקת הביקורת במע"מ טבריה נעצר יואב שקלים, תושב קריית שמונה וקמעונאי לבגדי עבודה והשכרת נכסים למגורים ומסחר, בחשד להנפקת חשבוניות מס כוזבות והעלמת עסקאות בהיקף של כ-1.5 מיליון ₪. כבוד השופטת שאדן נאשף אבו אחמד, מבית משפט השלום בנצרת נעתרה לבקשת היחידה החוקרת ושחררה את החשוד בתנאים מגבילים.

על פי החשד, דיווח החשוד במשך תקופה של שלוש שנים, על סכום נמוך באופן משמעותי מסכום העסקאות שלו בפועל שעמד על כ-1.5 מיליון ₪. מעצרו בוצע לאחר חיפוש שנערך בביתו, במהלכו נתפסו מסמכים רבים המחזקים את החשדות נגדו ומעידים על היקף פעילות העסק, ביניהם גם מסמכי חשבונות בנק על שמו ועל שם בני משפחתו. במהלך החיפוש השליך החשוד מסמכים רבים אל נחל המצוי בקרבת הבית, ובהמשך אף ניסה לברוח מהמקום עם חלק מהמסמכים. לאחר מרדף ובסיוע משטרת ישראל, נתפס החשוד והובל לחקירה במשרדי מע"מ טבריה.

מהחקירה עולה כי דפוס הפעולה של שקלים כלל ניהול פנקסי חשבוניות כפולים, הדפסת פורמטים שונים של חשבוניות בבתי דפוס שונים במטרה להעלים חשבוניות שהוציא בעסקאות שביצע, והעלמת ספרי חשבוניות מס. החשוד הודה בחקירתו על אי דיווח העסקאות, על העלמת פנקסי החשבוניות ובשימוש בחשבונות הבנק של אשתו ואמו לצורך כך. על החשוד הוטלה ערבות עצמית בסך 100,000 ₪, ערבות צד ג' בסך 100,000 ₪ וצו עיכוב יציאה מהארץ למשך 180 יום.

7 תגובות

לשון הרע גמור העיקר מצנזרים תמונות

טוב שהוא לא קפץ לנחל

החרדים גנבים….חחחח

די לגנבים די לנתניהו

חברים תקשיבו – טוב מאוד שהעשירים ישלמו מס
כך השכירים העניים ישלמו פחות מס ורוב החרדים שכירים.

כאילו אני צריך לדעת מכל מעצר של כל בן אדם בארץ
זה ממש לשון הרע וזה מחטיא את הרבים!
תתביישו לכם!

"כבוד השופטת שאדן נאשף אבו אחמד, מבית משפט השלום בנצרת "
לא ראיתי שבJDN טורחים לכתוב "כבוד הרב" לפחות על רבנים מוערכים על כלל קהל החרדים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *