צילום: נפתלי נ.

"מגיע לנו בדין": עצרת מחאה בהשתתפות מאות מול עיריית בית שמש

הבוקר התקיימה עצרת בעיר בית שמש בה השתתפו רב השכונה הרב פרטיג שהזמין את תושבי העיר לפתיחת שנת הלימודים ברחבת העירייה במידה והשכונה לא תקבל מענה, ''ברחוב בר אילן תוכלו למצוא אנשים מתפללים דחוסים במחסן כמו בספרד"

מאות תושבי שכונת בר אילן התקבצו הבוקר למחאה מול עיריית בית שמש לאור הזלזול המתמשך בצרכי השכונה לטענתם. בעצרת השתתפו רב השכונה הרב פרטיג שהזמין את תושבי העיר לפתיחת שנת הלימודים ברחבת העירייה במידה והשכונה לא תקבל מענה, עוד אמר הרב "ברחוב בר אילן תוכלו למצוא אנשים עם תפילין וטלית מתפללים דחוסים במחסן ובמקלט ממש כמו בספרד".

"מה אענה לשכנה מרוסיה שתשאל אותי בשמחת תורה למה אין כאן בית כנסת, מה אני יכול לומר לה? שבית כנסת זה מחוץ לחוק? אולי אומר לה שלא מרשים לנו לבנות בית כנסת? היא לא תאמין… גם היא יודעת שברוסיה מרשים לבנות בית כנסת. אולי מישהו בעיריית בית שמש יאמר לה שבשמחת תורה שתתפלל במוסקבה? הרב המשיך ועמד על הצורך בבניית בית כנסת וגני ילדים בשכונה".

אחד המוחים שמעון ברינג אמר "תושבי השכונה שמעו הבוקר את ראש העיר מתראיינת וטוענת שזה בעיה כוללנית שחסרות כיתות בכל העיר, הייתי בהלם מהזלזול, יש בבר אילן כיתות ריקות שמשמשות לגנים לילדים מכל העיר, למה להביא בכח אנשים מחוץ לשכונה? העיקר לא לתת לנו?".

"אז באים ואומרים אבוטבול… הבנתם את האבסורד? יש 94 ילדים בלי גן ואומרים אבוטבול… בכל זאת שכולם ידעו אבוטבול ישב איתנו והגיע איתנו להסכמים, הוא לא תבע אותנו על שימוש חורג ופעל הרבה בשבילנו, עליזה מתעלמת וזה עצוב, המחאה הבוקר היתה מסודרת מאוד והיה הרבה קידוש שם שמים, אנחנו רק רוצים את מה שמגיע לנו".

7 תגובות

אין לי שום דבר נגד הרב משה אבטבול וגם לא בעד עליזה בלוך
אבל אבטבול לא אישר גנים בגלל הסכם אם הליכוד ויהדות התורה לא דרשה סידור בכניסה לקואלציה. מעניין

הצבעתם בלוך זו התוצאה.
מצעד תועבה. אין כיתות. ואפס האזנה לצרכי החרדים.
שוטים שבעולם.

עליזה איפה ההבטחה לעזור לחרדים

איפה הנציגים של ג'? לא מרגישים אותם

ככה זה עובד…. בבחירות מבטיחים ואחרי כן עושים מה שרוצים… מתי נבין שפוליטיקה זה מערכת של שקרים ואינטרסים… אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים…

ועוד ממעלי עליה: אין אירוע תרבות בבין הזמנים ולו אחד למיבור החרדי
והפארק היחיד – ירמות עדיין עם כל הלכלוך מחוה"מ פסח

נכון מאד כל מי שבחר עליזה שיאכל אותה סוף מעשה במחשבה תחילה!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *