ועידת המחנכים השנתית של חב"ד נפתחה הבוקר במלון ניר עציון • המשתתפים התקבלו בברכה על ידי הרב נפתלי רוט יחד עם צוות המרכז חינוכי חסידותי המארגן את הועידה • השנה נערכת הועידה בשיתוף פעולה מלא עם המכון למורים שע"י החינוך העצמאי שהעמידו את מיטב המרצים לטובת הועידה שתימשך שלושה ימים בהם ידונו המחנכים על הנושאים העומדים על הפרק • צילום: דובער הכטמן

ועידת המחנכים השנתית של חב"ד נפתחה הבוקר במלון ניר עציון ומאות המשתתפים התקבלו בברכה על ידי הרב נפתלי רוט יחד עם צוות המרכז חינוכי חסידותי המארגן את הועידה השנתית בשיתוף פעולה מלא עם המכון למורים שע"י החינוך העצמאי שהעמידו את מיטב המרצים לטובת הועידה שתימשך שלושה ימים בהם ידונו המחנכים על הנושאים העומדים על הפרק.

"כפי שאנו מקפידים להנחיל למאות תלמידי המכון בכל מחזור", אומרים במכון למורים, "את הכלים המקצועיים, החדשניים והפרקטיים, לצורך הטמעה מיידית בכיתותיהם; כך גם במסגרת ועידה מכובדת זו, בה אנו רואים זכות להשתתף. אנשי ההוראה, המלמדים בפועל, יודעים מהם האתגרים העומדים בפניהם, מהם הקשיים והדילמות שמעלה מלאכת הקודש בדורנו; ואנו משתדלים להעניק את המיטב והמירב לצורך יישום מעשי ומיידי".

בהתאם לכך, מנכ"ל 'המכון למורים' – הרב אהרן קלירס, העמיד את מיטב המרצים מכל שלוחות המכון, לטובת שילובם בתכניה האיכותית המתפרשת על פני שלושת ימי הועידה המקצועית והאיכותית. אלה, מקצועיים ובעלי ידע רב בתחומם – מפורסמים בהעברת המסרים ובהטמעת הערכים בלא להתפשר על טהרת הקודש – נושא הדגל של 'המכון למורים'.

"אנו שמחים לחבור עם 'המכון למורים' על תכני הועידה, מציינים ב"מרכז חינוכי חסידותי" בראשות הרב נפתלי רוט. "אנו סמוכים ובטוחים כי בסיעתא-דשמיא, תפיקו את המירב והמיטב מן התכנים האיכותיים בהם משולבים מיטב המרצים עתירי הניסיון של 'המכון למורים'".