צילומים: פלאש 90

שקד VS רגב: "פחדה ולא רצתה שאתפקד לליכוד"; "התחננה להצטרף"

יו"ר ימינה, איילת שקד, תקפה הבוקר את השרה מירי רגב ואמרה "רגב פחדה ולא רצתה שאתפקד לליכוד, היא פנתה לבכירים במפלגה ואמרה שהיא לא רוצה שזה יקרה". מוקדם יותר אמרה רגב כי שקד "התחננה להצטרף לליכוד"

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

יו"ר מפלגת ימינה, איילת שקד, תקפה הבוקר (שלישי) את השרה מירי רגב מהליכוד ואמרה כי "מירי רגב פחדה ולא רצתה שאצטרף לליכוד", בראיון בגלי צה"ל, אמרה שקד "היא המציאה את המילה אופרטוניזם בפוליטיקה. מי שהתלבטה אם להתפקד למפלגת העבודה או לליכוד, דבררה את ההתנתקות בלהט וגם שיקרה שקיימת ברית בין בנט ללפיד". המתקפה של שקד מגיעה לאחר ששרת התרבות מירי רגב סיפרה כי שקד "התחננה להצטרף לליכוד".

"כשלא עברנו את אחוז החסימה, התכנית שלי הייתה להתפקד לליכוד", אמרה שקד, "מירי רגב הייתה זו שפנתה לבכירים בליכוד ואמרה שהיא לא רוצה בדבר הזה. אני באמת מציעה לא להתייחס לדברים שלה, אלה רעשי רקע".

רגב הגיבה לשקד בציוץ בטוויטר וכתבה "אני רואה שמשהו הצליח להוציא את איילת שקד משלוותה, האישה שעזבה מפלגה בגרעון אדיר חוזרת אליה אחרי מפלה בבחירות. אם זה לא אופורטוניזם, אני לא יודעת מה כן".

מוקדם יותר היום תקפה השרה רגב את איילת שקד כשאמרה בריאיון לגלי צה"ל: "איילת שקד התחננה להיות משוריינת בליכוד וראש הממשלה לא היה מוכן לזה. אי אפשר לעשות שופינג ממפלגה למפלגה ולחזור לבית שנטשת", תקפה רגב. "אני לא סומכת על בנט ושקד. הם חזרו לבית שנטשו רק כדי להיכנס לכנסת".

"איילת עשתה שופינג", הוסיפה רגב "עד לפני מספר שבועות התחננה להיות משוריינת בליכוד, אז עכשיו פתאום ימינה ויש לה מה להגיד וביקורת על ראש הממשלה כדי לקבל עוד כותרת. לא היא ולא בנט אמרו שימליצו על נתניהו ואני לא סומכת על הצמד הזה. בנט עצמו אמר שזה גוש טכני, שאין לו שום בעיה יום אחרי הבחירות לנצל את הפלטפורמה של הבית היהודי כדי לחבור לאח האבוד שלו, ללפיד".

4 תגובות

גם בגן הם רבו

שקד . את מתנהגת כמו ילדה בגן גנון .תתאפסי על עצמך

זה באמת התנהגות מביכה מאוד של שקט זה ממש בלי רמה ומילא רגב שהיא רעשנית זה ידוע אבל שקד צריכה להיות אחראית בתור יו"רית כנראה שהיא רק פופלארית אבל מנהיגות אין לה

התכוונתי לכתוב "התנהגות מביכה מאוד של "שקד"

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו