Gili Yaari /Flash90

ברק משתלח במבקר המדינה: "סמרטוט רצפה, משרת את נתניהו"

ראש הממשלה לשעבר ומראשי המחנה הדמוקרטי תקף בחריפות במתניהו אנגלמן וכינה אותו: "המשרת העלוב של נתניהו", ו"סמרטוט רצפה". הליכוד: "צריך לחקור את אהוד ברק מייד". שקד: "אם סמוטריץ היה מתבטא כך זעקות השבר היו נשמעות מכל עבר"

ראש הממשלה לשעבר ומראשי ה'המחנה הדמוקרטי' אהוד ברק תקף היום בחריפות את מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, "אני מצר מאוד שלא עמד הכוח של כחול לבן להיאבק על פרופ' יפעת ביטון או על אלוף במילואים גיורא רום, שאחד מהם יהיה מבקר המדינה ולא הסמרטוט הזה שמשרת את נתניהו כמו סמרטוט רצפה", אמר בראיון ל'גלי צה"ל'.

ברק התייחס להחלטתו של אנגלמן מאתמול למנות חברים חדשים בוועדת ההיתרים (בהם שופטים בדימוס ובכירים בשירות הציבורי), שחלקם הביעו בשנים האחרונות דברי תמיכה בנתניהו, "המינויים לוועדת ההיתרים נגועים בניגוד עניינים. זה ביזיון למשרד מבקר המדינה שאיש כזה מונה. הדמוקרטיה נהרסת לנגד עינינו ולכן צריך לשלוח את נתניהו הביתה".

לאחר מכן הבהיר ברק כי אינו חוזר בו וכתב בטוויטר, "לאור הסערה, הבהרה: 'מפרגן המדינה' מתניהו ממנה לוועדת ההיתרים, שתפקידה מניעת ניגוד ענינים, אנשים שנמצאים בעצמם בניגוד ענינים חמור בגלל זיקה פוליטית. המטרה- להעניק לנתניהו תזרים מושחת, כדי שיטפל בתיקי השחיתות של עצמו. קרי: מתניהו נוהג כסמרטוט. מי שלא רואה – פחדן, עיוור או מתקרנף", דברי ברק שצירף תמונה מסמרטוט רצפה מלוכלך.

מהליכוד נמסר היום בתגובה לדברי ברק: "אהוד ברק השתלח היום בצורה פרועה במבקר המדינה, אחד משומרי הסף. להיכן נעלמו כל אלה שמזדעקים על העלבת עובדי ציבור? עכשיו ברור שבעיני הצבועים בשמאל, 'שומר סף' הוא רק מי שמשרת את השמאל. מי שמעז להביע דעה עצמאית – דמו מותר. צריך לחקור את אהוד ברק מייד".

ב'מחנה הדמוקרטי' אמרו בתגובה לליכוד: "מפלגת הליכוד-שוחד-מרמה-והפרת אמונים מתגייסת להגנה על שומר הסף?! יש גבול לאחיזת העיניים של החשוד מבלפור. רמת אמינות: ביבי"

יו"ר 'ימינה' שרת המשפטים לשעבר איילת שקד אמרה בתגובה כי, "אהוד ברק, ממשיך בתקיפה אלימה של משרתי ציבור. זה התחיל עם מנדלבליט והיום הוא הצליח להגיע לשיאים חדשים של אלימות מילולית כלפי המבקר אנגלמן. מעניין אם נשמע קריאות על מות הדמוקרטיה. אם בצלאל סמוטריץ היה מתבטא כך זעקות השבר היו נשמעות מכל עבר".

15 תגובות

בושה וחרפה.אין סוף לצביעות של השמאל שכופה את עצמו כל פעם מחדש על מי שלא דומה/חושב/מתבטא כמוהו.

אנו אזרחי ישראל מגנים בתוקף את האמירות האומללות חסרי הגיון ומידתיות של מר ברח שהפקיר חיילים למות וברח במסוקו .. ולכן אנו יוצאים בהכרזה כללית ע"פ ההיתר שלקח לעצמו לשפוף את דמו של מבקר המדינה . ומכריזים על כך קבל עם ועידה שמר ברח הוא סמרטוט של האסלות של רהט . איש קטן ועלוב . איש מסכן ואומלל האהוד ברח הלזה .

מר ברח קנאי מנתנייהו ואומלל . האיש שהרס את המדינה בזמן הקצר ביותר מיום בו נברא עולם .. הפחדן האומלל והערמומי

טיפש נישאר טיפש
אלוי חברת נקיון תיקח אותו
כתור עובד!

עכשיו הבנתי מה שביבי טוען כל הזמן שיש קנוניה נגדו . מבקר המדינה מחליט למנות ועדה שמטבע הדברים צריכים להמצא בה בעלי דעות לכאן ולכאן אבל שוד ושבר השמאלנים לא מרוצים הם דורשים שכולם יהיו נגד נתניהו ולא הם משתלחים בלא רחמים .
מסקנה כל אלו שהשמאל לא תוקף אותם הם בעצם נגד נתניהו .
הבנתם ?…!

"אהוד ברח " זוכרים?? חזר על 4 לפוליטיקה וקורא למבקר המדינה סמרטוט ..פשוט תת רמה בהתגלמותה מעניין איך לא שמענו אותו כל השנים האחרונות אחרי הנזק הנוראי שעשה בנסיגה החד צדדית בהנהגתו (תקלידו בגוגל ותזכרו בהנהגה הרופסת של הסמרטוט החצוף הזה) . היי אהוד!! נמושה וחצוף קטן! התחבאת בבית לתקופת צינון שישכחו את השטויות שנעשו כששימשת כראש ממשלה טיפש , פזיז, ומזגזג ללא סוף..
תחזור הביתה
פשוט מעורר חלחלה. רק חזר וכבר מתלכלך על משרתי ציבור. פשוט עליבות.

הזוי בעל טרלול .. חסר דעת .

סמרתות מלוכלך זה מי שמפקיר חילים למות בשטח וטס משם במסוק שלא ידעו שהיה מעורב בתרגיל שנכשל

א משוגענער טראסקעט אראפ פון מגדלי אקירוב

אהוד חרק, אהוד החיפושית זבל, אהוד המיץ של הזבל, אהוד, הקשר שלך עם היהדות זה האותיות ה ו ד שיש בשם שלך, חוץ מזה כנראה שבאת מעם הסמרטוטים.

על אוהד נאמר שתיקותך יפה מדבורך

שוב אוהד ברק.
א. מה הקשר סמרטוט.
ב. הרי כולם עכשיו יורדים עליו אז למה אוהד עושה את זה לעצמו.
ג. אוהד לא מפחד על המנדטים שלו כי זה נראה של הולך לעבור את האחוז החסימה ואם ימשיך כך זה וודאי

ואגב יהודה אמת!!!!!

מילותיו נשמעות כאילו הן מילותיו האחרונות של משוגע לפני פטירתו

בס"ד, לא יאומן, אתמול שמעתי את אהוד ברק ברדיו בראיון, ותוך כדי הראיון "נפלט לו" שהמינויים החדשים הם אנשי ימין, והמראיינת אפילו לא העירה לו על זה, זאת אומרת שהוא אומר מפורשות שאם היו ממנים לועדה אנשים שמאליים זה היה בסדר,
הבושה היא שהם אומרים זאת בגלוי מבלי להתבלבל, הם חושבים שהמדינה שלהם ואנו השפוטים.
השם יעזור.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *