"אלע אלע": מענדי ווייס עם שיר הנושא מתוך אלבומו החדש

יומיים לאחר השקת אלבומו החדש "אלע אלע", מגיש מענדי ווייס את שיר הנושא מתוך אלבומו הראשון, אותו הוא השיק השבוע לאחר 13 שנות קריירה. את השיר מלווה קליפ מילים טיפוגרפי בעריכתה של בתי פוקס

יומיים לאחר השקת אלבומו החדש "אלע אלע", מגיש מענדי ווייס את שיר הנושא מתוך אלבומו הראשון, אותו הוא השיק השבוע לאחר 13 שנות קריירה. את השיר מלווה קליפ מילים טיפוגרפי בעריכתה של בתי פוקס.

באלבום, הכולל 12 רצועות מלחניהם של הערשי ויינבערגער, נפתלי משה שניצלער, פינקי וועבר, הערשי רוטנבערג, מאיר אדלר ושרולי ליפשיץ, נחשף לראשונה כשרון ההלחנה של מענדי ווייס, שהלחין ומבצע את הרצועה ה-12 באלבום – "כי לא ידח".

בנוסף, כולל האלבום שני דואטים מרגשים של מענדי עם מלחיני השירים. הדואט הראשון הוא עם הגראמער פינקי וועבר ללחנו "הבן יקיר לי", ולדואט השני חובר אל מענדי המלחין הערשי ווינבערגר שהלחין את השיר "מוציא אסורים".

אחד המאפיינים הבולטים באלבום הוא השילוב בין כל העולמות המוסיקליות באלבום ואפילו בשיר אחד, תוך שילוב בין הארד קור למודרני, בין מוזיקה חיה לאלקטרונית ובין עיבוד קיטשי לחדשני.

באלבום נוטלים חלק גדולי המעבדים מהארץ ומחוצה לה – נפתלי משה שניצלער, יואלי דיקמן, הערשל בריסק, יואלי דיקמן, מאיר אדלר, משה לאופר, צבי בלומנפעלד (פריילעך) ודוד איכלביץ. על הקולות באלבום הופקדו המקהלות נרננה, שבח, שירה וידידים העולמית.

9 תגובות

אני לא מבין למה אף אחד לא מגיב
הביצוע הלחן העיבוד
הכל מוווושלם

היות וזה כ"כ מושלם אז אין מילים ……….
שיר מדהים!!! מכל הבחינות.

וואו …..
מושלם!!!
ניכרת השקעה רבה והתוצאות מדהימות.

מאוד אהבתי את השיר הראשון אלע אלע זה נשמע אותו ראיון של השיר מאך א הברכה שמתוך אלבום של שמילי אונגר

שיר מטורף

אני מאוד אהבתי את השיר אלע אלע זה נשמע אותו ראיון של השיר מאך הברכה שמתוך אלבום של שמילי אונגר

זה שיר?
אוסף הכרזות. אלע אלע 100 פעם . אין לחן. אין רגש.
מוסיקה סבירה
חבל .

נשמח לקבל את השיר להורדה?

פשוט שלמות!!!!!!!!!!!!
אין מילים!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *