צילום: הדס פרוש / פלאש 90

במהלך הדיון: בן גביר חשף את השקר של התנועה הרפורמית

במהלך הדיונים המתקיימים בבקשות לפסול את מועמדי עוצמה יהודית מלהתמודד בבחירות, חשף בן גביר כי אנשי התנועה הרפורמית חתכו מסמך שהוגש כמוצג לוועדת הבחירות. מיכאל בן ארי: "דורשים העמדה לדין של גלעד קריב על זיוף מסמכים"

מבוכה לאנשי התנועה הרפורמית בוועדת הבחירות: במהלך הדיונים המתקיימים בבקשות לפסול את מועמדי עוצמה יהודית מלהתמודד בבחירות, חשף בן גביר כי אנשי התנועה הרפורמית חתכו מסמך שהוגש כמוצג לועדת הבחירות.

המסמך, הוא צילום מסך של מודעה שהועלתה בדף הפייסבוק של ברוך מרזל. במודעה נראה הכיתוב: "ימין אמיתי יוציא מכאן את האויב", כאשר מעליו מופיעים ברוך מרזל וד"ר בן ארי. אלא שבתמונה האמיתית, מתחת למודעה מוצג האויב עליו מדובר במודעה – המון מפגינים המניפים דגלי אש"ף.

נציגת התנועה הרפורמית ניסתה להתעלם מהדברים וטענה כי "הם לא קריטיים". השופט מלצר הורה לנציגי הרפורמים להגיב לדבריו של בן גביר, ואמר כי אם אכן חתכו את המודעה מדובר בדבר חמור.

עו"ד איתמר בן גביר אמר בדיון בעקבות הדברים: "אם הם חותכים ועורכים מסמכים, אפשר להבין מה רמת שאר הטענות שלהם".

מיכאל בן ארי כתב בעקבות כך: "התנועה הרפורמית רימתה את היועמ"ש ואת השופט, אנחנו דורשים העמדה לדין של גלעד קריב על זיוף מסמכים, ותצהיר כוזב. וכן דחייה על הסף של עתירת הרפורמים".

5 תגובות

ככה זה מבוכה לכל עוכרי ישראל תחילה במשפט של עפולה וכלה ברפורמים הנ"ל

כל הכבוד בן גביר!
תוכיח את השקרים שלהם!
נמאסתתתתם

יהדות מזויפת ומסמכים מזויפים

אין עליהם!!! אשריכם איתמר בן גביר בן ארי וברוך מרזל יהי רצון שתהיו מפלגת שילטון

בן גביר אני בוחר בתנועתך

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו