לאחר הניצחון בבית המשפט, ההופעה כמתוכנן בהשתתפות ענקי הזמר ובהפרדה על פי ההלכה. ראש העיר: "מתבייש להגיד שעשינו רק אירוע אחד לציבור החרדי, מגיע להם יותר". רון קובי הגיע לייצר פרובוקציה והורחק על ידי המשטרה

לאחר החלטת בית המשפט שקיבל את עתירת ש"ס וביטל את ההוראה הקודמת והחזירה את החלטה לידי עיריית עפולה, הערב מתקיימת ההופעה כמתוכנן בהשתתפות ענקי הזמר מוטי שטיינמץ וחיים ישראל. הרחבות הנפרדות על פי ההלכה מלאות באלפי חרדים וחרדיות מתושבי העיר ומחוצה לה.

ראש עיריית טבריה רון קובי שהגיע למקום הורחק על ידי המשטרה. "ההופעה למגזר הדתי בעפולה אשר מתקיימת בהפרדת גברים ונשים החלה ומתקיימת כסדרה. נבחר ציבור אשר נכנס למתחם מתוך כוונה לייצר פרובוקציה הורחק על ידי שוטרי משטרת ישראל, שנערכו במקום מבעוד מועד, וזאת לאחר שהופעתו במקום הביאה לתגובות מקהל הציבור ועלה חשש להידרדרות לאלימות ולפגיעה בשלום הציבור, נמסר מהמשטרה.

ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ אמר באירוע כי, "אני ראש עיר של כולם וגאה להיות גם ראש עיר של הציבור החרדי. בהחלטה מושכלת הגיע היום השופט להחלטה החכמה הזאת. אני היום מתבייש להגיד שעשינו רק אירוע אחד לציבור החרדי, מגיע להם יותר. אנחנו דורשים שלא תהיה כפייה חילונית. תודה רבה לשר דרעי היקר על כל פעילותו".

יושב ראש ש"ס, השר אריה דרעי שהגיע להשתתף באירוע אמר כי, "אני מרשה לעצמי לברך כאן בקול: שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה. לא בגלל שנצחנו, לא בגלל המאבק, בגלל שעם ישראל יודע – השכל הישר ניצח. אני מברך היום את עיילבוני, השופט האמיץ שהחזיר חזרה את הכבוד והשכל הישר".

"לציבור שרוצה לחיות באורח חיים שלו, הוא והמשפחה שלו, רכשו כרטיסים מתוך רצון לבוא לאירוע כפי שההלכה מכתיבה לבוא, ניסו להכתיב להם הפוך מההלכה. אני שואל את הגברים והנשים כאן האם מישהו כופה עליכם? מישהו כופה עליכם הפרדה? תגידו – שישמעו כולם – אותן שדולת נשים שממנת אותה הקרן החדשה לישראל שמייצגות בקושי את עצמן והן החליטו לכפות על תושבי ותושבות עפולה איך הן רוצות שיהיו. מאיפה הפטרונות הזו? מאיפה ההתנשאות הזו?", המשיך דרעי.

לסיום אמר יו"ר ש"ס, "אנחנו עוזרים בכל מקום ומקום בארץ. עשינו אירועים גדולים לכל המגזרים, אבל מה יעשו אם יגיעו חרדים בת״א ויבקשו לייצר הפרדה באירוע שמתקיים בגני התערוכה? צריך לכבד כל מגזר. שימו לב שאותו יאיר לפיד שרוצה להיות ראש ממשלה בישראל – הוא האדם היחיד שיצא בתמיכה על החלטת ביהמ״ש. אנחנו אומרים ליאיר לפיד: פה זו מדינה יהודית ודמוקרטית".