רון קובי ממשיך לחולל מהומות: הבוקר בראיון הוא הציג מודעה להופעה של מוטי שטיינמץ הערב של מלון כינורות בטבריה וקרא לתושבי העיר החילונים להגיע ולעורר מהומות, כשטען שהאירוע לא בהפרדה. מלון כינורות בתגובה: "תהיה הפרדה מלאה"

לאחר הסערה סביב המופע אמש בעיר עפולה, ושאלת ההפרדה בין גברים לנשים שהוכרעה לבסוף בבית המשפט העליון, מתעוררת בשעות האחרונות סערה חדשה וזאת סביב אירוע נוסף שצפוי להתקיים הערב בעיר טבריה וגם הפעם עם הזמר מוטי שטיינמץ.

האירוע המדובר צפוי להתקיים מטעם מלון כינורות החרדי באולם שנשכר על ידם אלא שרון קובי החליט ככל הנראה לרכב ולהסית בעקבות כך. הבוקר בראיון לערוץ 12 הוא הציג מודעה להופעה של מוטי שטיינמץ הערב של מלון כינורות בטבריה וקרא לתושבי העיר החילונים להגיע ולעורר מהומות, כשטען שהאירוע לא בהפרדה.

ממלון כינורות המארגן את המופע הערב של מוטי שטיינמץ בטבריה נמסר: "מדובר באירוע פרטי שלא קיבל כל סיוע מהעירייה ואין לו שום הקשר עירוני, האולם נשכר במחיר מלא ואין לקובי כל קשר לאירוע. האירוע מתקיים בהפרדה בהתאם להלכה ולאורח חייו של הציבור החרדי אליו מיועד האירוע. תושבי טבריה והציבור הרחב מוזמן, לכל אדם שחפץ לשבת יש מקום, אך מדובר באירוע פרטי ויש נהלים לאירוע".

"חשוב לציין, זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו עושים אירועים בהיכל 'יד שיטרית' ותמיד זה היה בהפרדה כך גם הפעם. האירוע יהיה בהפרדה מלאה כשהנשים ישבו למעלה וגברים למטה. לא נאפשר לאף גורם מכובד ככל שיהיה, לתפוס טרמפ על האירוע הזה".