הסקר מציג שוויון בין שתי המפלגות הנלחמות על השלטון, התחזקות של ליברמן ו'ימינה' לעומת היחלשות של הערבים והמחנה הדמוקרטי • עוצמה יהודית וזהות זורקות יחד 3.5% מהקולות • עוד בסקר: שס - 6 מנדטים • וגם: האם הציבור רוצה את סמוטריץ כשר?

מסקר 'חדשות 13' שפורסם הערב עולה כי לו הבחירות היו נערכות היום, היה שוויון בין הליכוד וכחול לבן וכל אחת הייתה מקבלת 31 מנדטים. לגוש הימין-חרדים יש על פי הסקר 56 מנדטים ולגוש המרכז-שמאל-ערבים 53 מנדטים. עוצמה יהודית וזהות זורקות יחד לפח כארבעה מנדטים.

הסקר המלא: הליכוד 31, כחול לבן 31, ימינה בראשות איילת שקד ממשיכה להוביל עם 12 מנדטים, ישראל ביתנו מתחזק מעט על פי הסקר ומקבלת 11 מנדטים, הרשימה המשותפת נחלשת ל-9 מנדטים, המחנה הדמוקרטי מביאה 8 מנדטים, והעבודה-גשר בראשות עמיר פרץ ואורלי לוי ממשיכה לדשדש בקרבת אחוז החסימה עם 5 מנדטים.

כפי סקרים קודמים שפרסם הערוץ ונערכים על ידי הסוקר קמיל פוקס, הוא מציג נתון לא הגיוני למפלגות החרדיות: יהדות התורה עם 7 מנדטים, ושס יורדת לטענתו בשתי מנדטים ל-6 מנדטים בלבד. עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה 2.1%, זהות גם כן לא עורת ומקבלת 1.4% מהקולות.

בעקבות הסערה שכמעט הביאה לפיטוריו, בסקר נבדק גם האם שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' מתאים לכהן כשר בממשלה וכחבר קבינט. 40% מהנשאלים ענו כי הוא בכלל לא מתאים, 21% ענו כי הם לא יודעים, 15% טענו כי הוא לא כל כך מתאים לכהן בתפקידים, 13% ענו כי הוא די מתאים ו-11% מסרו כי סמוטריץ' מאוד מתאים לכהן כשר בממשלה וכחבר קבינט.

הסקר נערך היום על ידי , וכלל 701 נשאלים – מהם 601 מהאוכלוסייה היהודית ומאה מהמגזר הלא יהודי. התשאול בפאנל אינטרנטי במגזר היהודי נערך ע"י חברת "פרויקט המדגם" בהנהלתו של ד"ר אריאל איילון. התשאול במגזר הלא יהודי נערך ע"י מכון המחקר "סטט-נט" בהנהלתו של יוסף מקלדה. הסקר נערך בשיטות סטטיסטיות מוכרות, טעות הדגימה 4.0%.