על פי סקר שמתפרסם הבוקר גוש הימין מאבד מנדט ביחס לסקרים קודמים לטובת 'ישראל ביתנו' של אביגדור ליברמן מה שמחזק את מעמדו כלשון המאזניים לקראת הבחירות הקרובות. עוד עולה כי 'ימינה' מקבלת 9 מושבים בלבד

סקר חדש שמתפרסם הבוקר (שישי) מעלה כי גוש הימין מאבד מנדט ביחס לסקרים קודמים לטובת ישראל ביתנו של אביגדור ליברמן שעולה ל-10 מנדטים ומחזק את מעמדו כלשון המאזניים לקראת הבחירות. מהסקר שמתפרסם הבוקר בעיתון 'מעריב' וב'103', עולה כי הליכוד מובילה על כחול לבן עם 32 מנדטים, לעומת כחול לבן שמקבלת 30 מנדטים בסקר הזה.

עוד עולה מהסקר כי הרשימה המשותפת חוזרת להיות המפלגה השלישית בגודלה עם 11 מושבים בכנסת הבאה, ישראל ביתנו כאמור עם 10 מושבים, ימינה בראשות איילת שקד עם 9, ש"ס שומרת על כוחה ומקבלת 8 מנדטים, יהדות התורה 7, המחנה הדמוקרטי גם הוא עם 7 מנדטים, העבודה – גשר 6, מהסקר עולה כי עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר מקבלת 1.7% וזהות בראשות משה פייגלין מקבלת 2.3%. שתיהן לא עוברות את אחוז החסימה ומבזבזות רבבות קולות לגוש הימין. בחלוקה לגושים: הימין – חרדים: 56, המרכז – שמאל – משותפת: 54, ליברמן: 10.

הסקר נערך על ידי מכון רפי סמית בשיטות סטטיסטיות מקובלות בשילוב של פנאל אינטרנטי וראיונות טלפוניים בקרב מדגם מייצג של 600 נשאלים. טעות הדגימה 4%. לא הביעו דעה – 16%.