צילום: יוסף חיים ישראל, תיעוד מבצעי מדא

פיגוע דריסה בגוש עציון: פצוע קשה ופצועה בינוני – המחבל חוסל

נער בן 17 נפצע באורח קשה וצעירה בת 19 נפצעו באורח בינוני בכביש 60 סמוך ליישוב אלעזר, לאחר שנהג הרכב דהר לעברם במהירות. הרכב הפוגע דורס התהפך והנהג הדורס חוסל ע"י שוטר שעבר בזירה וזיהה שהמחבל מנסה לצאת מהרכב

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

 • עצוב: טיפל בילדים תשושי נפש ונכנס לדיכאון עמוק

  תוכן מקודם

שני בני אדם בשנות ה-20 לחייהם נפצעו בצהריים (שישי) בפיגוע דריסה סמוך לישוב אלעזר שבגוש עציון. הפצועים, גבר בן 17 במצב קשה פונה לבית החולים הדסה עין כרם, ואישה בת 19 במצב בינוני מפונה לבית החולים החולים שערי צדק.

הרכב הפוגע, בעל לוחית זיהוי ישראלית, פגע בקבוצת ישראלים סמוך לתחנת האוטובוס במקום וגרם לפציעת השניים. לאחר הפגיעה התהפך הרכב הפוגע, הנהג הדורס ניסה לצאת מהרכב ונורה על ידי שוטר בלבוש אזרחי שהיה בזירה.

מארגון מד"א נמסר כי "בשעה 13:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על 2 הולכי רגל שנפגעו מרכב בכביש 60 סמוך ליישוב אלעזר. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח הדסה עין כרם נער כבן 17 במצב קשה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית ובנוסף מפנים צעירה כבת 19 במצב בינוני עם חבלות לבית חולים שערי צדק".

פאראמדיק מד"א ליאור לוי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו בתעלה מאחורי תחנת האוטובוס נער כבן 17 וצעירה כבת 19. הנער היה מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש ומפגיעה רב מערכתית והצעירה הייתה בהכרה מעורפלת. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה של הנער ופינינו אותם בדחיפות לבתי החולים כשמצבו של הנער קשה ומצבה של הצעירה בינוני עד קשה."

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר: "אל יחידת הטראומה פונה צעיר כבן 18 מפיגוע דריסה. מצבו קשה, מונשם ומורדם, סובל מחבלת ראש". מבית החולים שערי צדק נמסר: "אל יחידת הטראומה במרכז הרפואי שערי צדק הגיעה צעירה כבת 20 מפיגוע הדריסה. מצבה בינוני, היא סובלת מחבלות ומטופלת ביחידת הטראומה".

מדובר צה"ל נמסר, "בהמשך לדיווח על פיגוע דריסה סמוך ליישוב אלעזר שבמרחב החטיבה המרחבית "עציון", מתחקור ראשוני עולה כי מחבל דרס ברכבו שני אזרחים שנפצעו ופונו לבית חולים לקבלת טיפול רפואי. המחבל נוטרל. כוחות צה״ל בנקודה".

מהמשטרה נמסר כי "בהמשך לפיגוע דריסה סמוך ליישוב אלעזר, שוטר ממרחב חברון שהיה בדרכו לביתו לאחר שסיים משמרת הבחין ברכב שנוסע במהירות לעבר תחנת אוטובוס ופוגע בשני צעירים שעמדו בתחנה השוטר מזהה שהנהג הדורס מנסה לצאת מהרכב הוא מבצע ירי ומנטרל את הדורס. כוחות צה"ל ומשטרה במקום. פרטים נוספים בהמשך".

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן התייחס לפיגוע ואמר כי, "לצערי אנו בימים של חוסר הרתעה שמוביל לפגיעה בתושבי גוש עציון בפרט ובהתיישבות ביהודה ושומרון בכלל. אנו דורשים מהממשלה מעשים שיביאו לסיום סימני השאלה על עתיד האזור. ריבונות ישראל ופיתוח התיישבות מסיבית זו התשובה הנכונה למחבלים. אמירה אחת ברורה – אין לכם סיכוי ואין לכם עתיד. אני מאחל רפואה שלמה לפצועים, תחזרו הביתה במהרה ושתהיה שבת שקטה לכולנו".

צילום: יוסף חיים ישראל, תיעוד מבצעי מדא והצלה ללא גבולות

10 תגובות

ימח שמם רשעים אכזרים וארורים

יש להם עוד ספק אם זה פיגוע!!!
אבסורד!

שהשם יקח אותם

ימח שמם

שהממשלה תתחיל לעשות משהוא רציני באמת לא רק להרוס את בתי המחבלים זה לא נמלים שהורסים להם תקן והם נעלמים צריך להרוג לכל מחבל את שבעת נשיו ואת הילדים שלו או את האחים ואמו אם הוא לא נשוי וזה דבר שיאיים על הרוצחים הנתעבים הללו רשעים עלובים קיצם קרב אמן

שישמידואת כול ערבים

זוועה

ארורים בני ארורים מתועבים

עוד תוצאה של רפיון ומדניות חלשה מול הכובש הערבי והפקרת חלקים בארץ ישראל אי"וש והר הבית
בצפיה לגאולה שלמה ורפואה שלמה לחולים

ב"ה הוא כבר לקח את המפגע

Comments are closed.