בתום שעות ארוכות של חיפושים אותרה גופתו של האברך מירושלים שנעלם הלילה במהלך שחייה בחוף הדולפינריום בתל אביב. האברך, אב לשניים, נכנס עם חברו למים כשלפתע נסחפו למערבולת, חברו הצליח להגיע לחוף ולדווח על היעלמותו

בתום שעות ארוכות של חיפושים אותרה גופתו של האברך מירושלים שנעלם הלילה במהלך שחייה בחוף הדולפינריום בתל אביב. האברך ז"ל, אב לפעוט כבן חודש וילד כבן שנה וחצי, למד בכולל בירושלים. במהלך הלילה והבוקר קיימו עשרות מתנדבים חיפושים לאורך החוף עד שאותר הבוקר ללא רוח חיים.

מתחקור ראשוני של האירוע עולה כי האברך, תושב ירושלים כבן 25 נשוי ואב ל-2, נכנס עם חברו למים כשלפתע נסחפו למערבולת, חברו הצליח להגיע לחוף ולדווח למוקד מד"א על היעלמות חברו, חובשים ופארמדיקים של מד"א וכוחות משטרה הכוללים סירות שיטור ימי, ומסוק משטרתי קיימו סריקות במהלך הלילה.

פאראמדיק מד"א דניאל גוס סיפר: "סמוך לחצות הזעיקו אותנו לאירוע טביעה בים סמוך לדולפינריום, הגענו צוות ניידת טיפול נמרץ וראינו בחוף צעיר כבן 25 שהיה נסער, הוא סיפר לנו שהוא וצעיר נוסף נכנסו לשחות בים ובשלב מסויים שמע את חברו צועק ומייד לאחר מכן נעלם במים, הוא סיפר שיצא להזעיק עזרה ולמקום הגיעו מייד כוחות שיטור ימי, מסוק וכוחות גדולים שלאורך כל הלילה ביצעו חיפושים. הבוקר סמוך לשעה 10 צוות מד"א שנכח במקום האירוע חבר לשיטור הימי שמשה מהים צעיר כבן 25 ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו."

מהמשטרה נמסר כי, "בתום חיפושים נרחבים שנערכו החל משעות הלילה מול חוף הדולפינריום בת"א, אותרה על ידי משטרת ישראל – יחידת המתנדבים 'צוללי מחוז דרום של משטרת ישראל' גופתו של הצעיר בן ה-25 מירושלים שנכנס לים סמוך לחצות ומאז אבד הקשר עימו.

"מקבלת הדיווח ועד לאיתורו פעלו כוחות משטרה נרחבים ובכללם ספינות ואופנועי שיטור ימי, צוללנים, מסוק משטרתי וכוחות רגליים וימיים. הכוחות פעלו בשיתוף יחידת להבה של כב״ה, מתנדבים רבים של ארגון זק״א וגורמי הצלה וחירום וביצעו סריקות בחוף ובים בפעילות משולבת של הכוחות לאיתור הצעיר", לשון הודעת המשטרה.