צילום: מרים אלסטר / פלאש 90

ימליצו על גנץ? ישראל ביתנו וכחול לבן חתמו על הסכם עודפים

מפלגת ישראל ביתנו חתמה על הסכם עודפים עם מפלגת כחול לבן שבראשות בני גנץ. למעשה, החתימה עם כחול לבן יכולה להוות איתות משמעותי לגבי כוונותיו של ליברמן ביום שאחרי הבחירות. מה שיכול לסייע לנתניהו במהלך הקמפיין נגד ליברמן

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

הסכם עודפים ראשון במערכת הבחירות הנוכחית: מפלגת ישראל ביתנו חתמה על הסכם עודפים עם מפלגת כחול לבן שבראשות בני גנץ. למעשה, החתימה עם כחול לבן יכולה להוות איתות משמעותי לגבי כוונותיו של ליברמן ביום שאחרי הבחירות. מה שיכול לסייע לנתניהו במהלך הקמפיין "כל קול לליברמן, קול לגנץ ולפיד".

מדוברות ישראל ביתנו נמסר בתגובה: "הסכם העודפים הוא עניין טכני בלבד. במערכת הבחירות הקודמת חתמנו עם הימין החדש שלא עברה את אחוז החסימה. ב-1999 חתמנו הסכם עודפים עם עמיר פרץ והרווחנו מנדט. מבחינה טכנית עכשיו לא נותרה שום אופציה אחרת, ואנחנו לא מוכנים להסתכן באובדן מנדט שניתן לקבל בזכות הסכם העודפים".

"כל אלו שהחליטו להיכנע לטרור מרצועת עזה ומשלמים דמי פרוטקשן לחמאס, ואלו ששותקים נוכח הביזיון והפגיעה האנושה בהרתעה הישראלית, אינם רשאים לדבר בשם הימין ואינם נמנים עם המחנה הלאומי בישראל".

ח״כ מיקי זוהר הגיב: "ישראל ביתנו וכחול לבן חתמו על הסכם עודפים, יש למישהו עוד שאלות או תהיות לגבי המטרה של ליברמן?‏ידעו כולם: כל ימני שיצביע לליברמן נותן את קולו לממשלת גנץ-לפיד. ‏ומי שרוצה את נתניהו והליכוד בהנהגת המדינה חייב להצביע מ.ח.ל. ‏אסור לנו לסכן את עתיד המדינה בהקמת ממשלת שמאל, בע״ה ננצח".

מהליכו נמסר בתגובה: "יצא המרצע מהשק. ליברמן חתם הסכם עודפים עם לפיד וגנץ, זאת אחרי שהצהיר בגלוי שיתמוך בגנץ ולפיד לראשות הממשלה. מי שרוצה את נתניהו כראש הממשלה חייב להצביע רק לליכוד".

ממפלגת המחנה הדמוקרטי נמסר בתגובה: "הסכם העודפים של כחול לבן עם ליברמן הוא ההתפרקות סופית שלהם, לא רק כלפי פנים אלא גם ערכית. 'אין נאמנות- אין אזרחות', טרנספר, עדים שנעלמים במשפט, פרשיות שחיתות, האיש שהלך נגד החילונים – אותו בחרו כחול לבן כשותף הטבעי. כחול לבן הרימו דגל לבן כי הם לא הבינו את הדבר החשוב ביותר, את הבחירות האלה לא צריך לנצח- את הבחירות האלה חייבים לנצח".

2 תגובות

עוד שנייה נשפך הקפה על לפיד….

איווט נםגש לפני מספר חודשים בוינה והכחיש מכל וכל . אני מאמין שהרוסים לא פריירים ולא יתנו לו קולות . כיון שאין לו אדיאולוגיה כלל הוא רק שונא חרדים . עכשיו התברר שהוא גם לא נאמן . ולא אמין ואפילו מסוכן למדינה . מבחינה בטחונית . ןהכי גרוע זה שגנץ עודה רוטציה עם המטורלל מר יהיר . זה פשוט לא נורמאלי . האיש העלוב הזה שונא ישראל יהיה ראש ממשלה ? וי וי וי לההוא יומא .. השונא הגדול ביותר להקב"ה ולחכמיו . זה רק דמיון . גנץ אתה פשוט איש לא חכם כלל . אם התחברת ליהיר תבדוק את עצמיך אצל מומחה לנפש .. אנו עם ישראל אומרים לא לשמאל שנבנה מתוך שנאת החרדים ..הקב"ה ידין אותכם לעניות ולמחלות

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell