צילום: דוד כהן / פלאש 90

בעקבות שורה של עימותים: שוב תוגברה האבטחה סביב רון קובי

הסערות סביבו לא פוסקות: בימים האחרונים הוגברה האבטחה לראש עיריית טבריה רון קובי בעקבות שורה של עימותים בינו לבין הציבור החרדי. בעבר התברר כי מודעה "מסיתה" נגד קובי שכביכול התפרסמה על ידי מתנגדיו, הוכנה ופורסמה ע"י מקורביו

האבטחה סביב ראש עיריית טבריה רון קובי הוגברה בעקבות שורה של עימותים בינו לבין הציבור החרדי בימים האחרונים. קובי מאובטח בדרגה שש מאז שנבחר לתפקיד, ומאז נעצרו למעלה מעשרה חשודים שונים באיומים על חייו. כך על פי פרסום בערוץ 13.

בעבר, מקורבו של ראש העיר רון קובי יוסי אלימלך, העביר בקבוצת ווטסאפ שבה חברים יותר מ־100 מתושבי טבריה, צילום של מודעה חשודה. המודעה העתיקה את הכותרת הראשית שנכתבה למחרת רצח רה"מ יצחק רבין ז"ל ב"ידיעות אחרונות", אך החליפה את שמו של רבין בשמו ובתמונתו של קובי. "רון קובי נרצח, ישראל כואבת ובוכה. הרוצח: אייטוללה", נכתב. "ההסתה הפרועה לא נפסקת!" כתב אלימלך בקבוצה, והרוחות סערו. המודעה הוצגה כחלק ממכלול דברי הסתה לכאורה, שמופצים בתקופה האחרונה נגד ראש העיר.

רבים בקבוצה הביעו זעזוע עמוק, ומבין התגובות שאל אחד מחברי קבוצת הווטסאפ: "היכן המשטרה בסיפור?". בהמשך שאל חבר המועצה מהאופוזיציה רפאל טרבלסי: "הוגשה תלונה למשטרה? במידה ולא הוגשה תלונה במשטרה אני אעלה להגיש תלונה על זה בכדי לגלות באמת מי עומד מאחורי מודעה זאת ולטפל בעניין חוקית".

אלימלך השיב כי הוא יטפל בנושא, אולם למחרת הגיש טרבלסי תלונה במשטרה ואמר: "טרבלסי הקדים אותי, אז לא היה לי מה להגיש תלונה".

למחרת זומן אלימלך לתשאול במשטרה, שם הסביר כי הוא זה שהעלה את הפוסט בווטסאפ, וטען כי הוא קיבל אותה בהודעה פרטית ממנהל דף פייסבוק אנטי חרדי, בו רבים תומכים בקובי ובצעדיו בצורה נלהבת.

עוד אמר כי בשל הזעזוע שחש, שיתף את התמונה בקבוצת הווטסאפ שלו כי חשב שמדובר בהסתה נגד קובי, אולם רק בדיעבד הבין כי ייתכן ומדובר דווקא במודעת תמיכה בקובי, המבקשת להתריע מפני אסון במידה ולא ישמרו עליו בצורה המיטבית ביותר. בקבוצת הפייסבוק, הסביר, נוהגים לכנות את החרדים "אייטוללות" ובמודעת ההסתה נכתב: "הרוצח: אייטולה".

18 תגובות

צור מנתי. זוכר קובי?
זה שיר ניגון תימני עתיק שאתה שמעת מילדותך.
איפה הימים שהיית הולך עם סבא לבי"הכ?
שבת חלות ויין מסודר על שולחן? לכה דודי …..פני שבת נקבילה?
הגברת?…
תנסה להזכר קובי שאתה יהודי. הריקודים והמחולות. הזימרה העליזה והרינה של סבא.
איפה אתה קובי?
תחזור הבייתה. הדבר קרוב מאוד אליך קובי.
השם רוצה אותך. השם מצפה לך. תהיה טוב. ותחשוב טוב. אל תתן לסבא להתהפך בקבר.
המילים האלה מתייחסות רק אליך קובי.הייה שלום.

איזה שטויות בראש שלו. מי בכלל חושב על לפגוע בו. נראה לו שכולם משועממים כמוהו ?
לא מר רון
כולם עסוקים עם הענינים שלהם. לאף אחד אין זמן לגחמות שלך.

ל"המשיח בדרך" אתה באמת מאמין שרון קובי עוד יכול לחזור בתשובה?

הפסיכולוגיה מאחורי ה'הצגה של קובי':
"צריך שניים לטנגו" א"א לרקוד לבד טנגו. רון קובי רוצה לרקוד, הוא רוצה להיות בכותרות, בשביל זה הוא רץ לראשות העיר ובשביל זה הוא משסה בחרדים, ככה זה היום, צחקת, לכלכת, לעגת, על החרדים? כולם ידברו עליך, עיין ערך לפיד, ליברמן, בג"ץ ועוד.
אלא מה? אף אחד לא בא להופעה של קובי, את אף אחד זה לא מעניין (אולי בגלל שיש שם מחיצה), ממילא אין כותרות וממילא משעמם, מה יעשה עכשיו הדג בלי מים? מייצר לעצמו בועה, בובות בצורת אדם כדי לרקוד איתם. איך עושים את זה?
מתחילים לפחד! מה לא שמעת כל החרדים רוצים להרוג אותי!אמאלה!
אם אין קהל, מייבאים אותו.
מה לא עושים בשביל לחיות…

אף אחד לא רוצה ליפוגע ברון קובי . ההפך אנחנו מתפללים עליו שיחזור בתשובה . הרי הוא יהודי וכואב ליראות יהודי ששכח שיהודי זה אהבת ישראל זה חסד זה נתינה . אז אנחנו עושים חסד איתך ומתפללים על נשמנתך שבעזרת השם תיזכור למה היא היגיע לעולם.

רון קובי פשוט בנדם ממש מסכן צריך להבין אותו צריך לבדוק אם הוא לא לוקח כדורים או משהוא

מטעם מי האבטחה ומי משלם בשבילה. אני מבקש שלא יקחו את זה מהמיסים שלי!

למי הוא בכלל מזיק הוא לא מעניין אף אחד למה שינסו לפגוע בו אז קובי אל תפחד

רון פשוט ילד קטן מה הוא חושב שמתי שהוא מציק לחרדי הוא הוא יותר מכבד את אצמו בדיוק ההפך התיקון שלו זה אישפוז בכפייה

רון קובי מרומז בגמרא בבא בתרא דף על רשעי טבריה כתוב ריקנים שבך מלאים מצוות כרימון. ריקנים שבך נוטריקון רון קובי

הקולות האנטי חרדים מהימין מתחלקים בין ליברמן ורון קובי שגםצככה לא עובר את אחוז החסימה …מה שיכול להחליש את ליברמן…..אז קדימה קובי תמשיך. …

רשע מרושע. הייתי בנופש בטבריה השבוע והילד הזה מגיע כל ערב לטיילת להלהיט ולהסית. המכה שלך בדרך בעזרת ה יתברך!!!

רון קובי אתה חייב לשפץ את עצמך! כל פעם שאני רואה את התמונה שלך , בשניה הראשונה אני חושבת שזה מחבל, אמאלה!! תעעשה משהו.. המראה שלך מלחיץ!?

אטרקציית רון קובי בטיילת של טבריה מכות, הרמת ידיים, כיסאות מתעופפים האיש מגיע לטיילת הולך וחוזר אותה עשרות פעמים כשמסביבו מאות אנשים [בלי הגזמה] מפזזים ומכרכרים ליצן קטן שלי אולי תרקוד איתי ועוד כהנה וכהנה מי שלא ראה ליצנותא דרון קובי לא ראה ליצנותא מימיו.

רון קובי חזק אתה
אתה זוכה לשמח אנשים עם מלאי הקישקושים שעולים על רוחך

15 תגובות כתבתם על האיש הפסיכי הזה מי קורה את הכתבה הזאת בכלל??..!??
משועממים..

זה סמל ודוגמא הכי קלאסית לאדם חסר מעש משועמם בלי שום תוכן בחיים אם אתה משועמם הרבה תדע זה הקצה הכי גרוע שתוכל להגיע. בברכת בריאות הנפש והחלמה מהירה מאחל ליאור חברו הטוב של קובי .

הנה זה סמל ודוגמא הכי קלאסית לאדם חסר מעש משועמם בלי שום תוכן בחיים אם אתה משועמם הרבה תדע זה הקצה הכי גרוע שתוכל להגיע. בברכת בריאות הנפש והחלמה מהירה מאחל ליאור חברו הטוב של קובי .

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *