אילוסטרציה | צילום: Abed Rahim Khatib / Flash90

התקיפה בסוריה: איראן טוענת כי אף אחד מבסיסיה לא נפגע ו"מדובר בשקר"

בכיר במשמרות המהפכה מכחיש את הפרסום ולפיו בסיסים איראניים בסוריה הותקפו על ידי ישראל וטוען: "לישראל ולארה"ב אין את העוצמה הדרושה כדי לתקוף בסיסים אירניים" • במקביל, בחיזבאללה מדווחים כי שלושה מאנשי ארגון נהרגו במהלך התקיפה

גורם בכיר במשמרות המהפכה הכחיש הבוקר את הדיווח על כך שמטרות אירניות בסוריה הותקפו על ידי ישראל, זאת על רקע דיווחים בלבנון ולפיהם במהלך אותה תקיפה אווירית שלושה מאנשי ארגון הטרור חיזבאללה נהרגו .

כזכור, אמש פרסם דובר צה"ל כי כוח צה"ל תקף באמצעות מטוסי קרב מספר יעדי טרור בכפר עקרבה בדרום מזרח לדמשק בסוריה, במהלכה הותקפו פעילי כוח קודס האיראני ומיליציות שיעיות שעסקו בימים האחרונים בקידום פיגוע נגד מטרות ישראליות משטח סוריה. לטענת מוחסן רזה, מפקד בכיר במשמרות המהפכה של איראן, "מדובר בשקר. אף אחד מהבסיסים לא נפגע". לדבריו: "לישראל ולארה"ב אין את העוצמה הדרושה כדי לתקוף בסיסים אירניים".

אמש עם פרסום ההודעה בדבר התקיפה פרסם ראש הממשלה ושר הביטחון, בנימין נתניהו, הודעה ולפיה: "במאמץ מבצעי גדול, סיכלנו תקיפה נגד ישראל של כוח קודס האיראני ומליציות שיעיות. אני חוזר ואומר: לאיראן אין חסינות בשום מקום. כוחותינו פועלים בכל גזרה נגד התוקפנות האיראנית. הקם להורגך השכם להורגו. הנחיתי להיערך לכל תרחיש. נמשיך לפעול נגד איראן ושלוחותיה בנחישות ובאחריות למען ביטחון ישראל".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן