הצעיר החרדי שהותקף ברשת שופרסל יגיע היום יחד עם עורך דינו, איתמר בן גביר, להגיש תלונה נגד תוקפיו. הפרשה נחשפה לאחר שבשבוע שעבר פורסם סרטון בוא נראה עובד שופרסל, תושב הרשות, מתעלל בבחור חרדי בעל מוגבלויות

הצעיר החרדי שהותקף בשבוע שעבר בסניף שופרסל שבגוש עציון יגיע היום (ראשון) יחד עם משפחתו ועורך דינו איתמר בן גביר, על מנת להגיש תלונה במשטרה נגד תוקפיו. התלונה תוגש בתחנת המשטרה בביתר עלית.

כזכור אמש הודיע עו"ד בן גביר כי משפחתו של הצעיר שכרה את שרותיו על מנת לייצג אותם בתיק נגד התוקף. בשל חשיבות הנושא לקח על עצמו בן גביר את הייצוג בתיק למרות שבימים אלו הוא מתמודד לכנסת. מבדיקה ראשונית עולה כי לא מדובר בפעם הראשונה בה מותקף הצעיר על ידי עובדים תושבי הרשות. כמו כן, משיחה של בן גביר עם הצעיר עולה שזאת לא הפעם הראשונה שהתעללות בו צולמה.

הפרשה נחשפה לאחר שבשבוע שעבר פורסם סרטון בוא נראה עובד שופרסל, תושב הרשות, מתעלל בבחור חרדי בעל מוגבלויות. בסרטון רואים את התוקף עוטף הצעיר החרדי בניילון נצמד תוך כדי שהם מכריחים אותו להגיד דברים שונים.

לדברי הצעיר הוא פנה מספר פעמים למנהלים שלו בשופרסל אלא שההתעללות נמשכה. כאמור עו"ד איתמר בן גביר יגיע למשטרה יחד עם הצעיר להגשת תלונה. כמו כן אמר כי יגבש תביעת מליונים נגד שופרסל.

ברשת שופרסל הגיבו לאחר פרסום התיעוד: "אנו דוחים בשאט נפש את ההתנהגות הנצפית בסרטון. אנו נפנה עוד הערב למשטרה בתלונה בנושא ונעשה כל שביכולתנו כדי שדברים שכאלו לא יישנו. אנו עומדים בקשר עם העובד ונלווה ככל שידרש".