לאחר שנים של מאבק במחלה קשה נפטר הבחור החשוב בנימין אשר (בני) בריף ז״ל. מבכירי תלמידי ישיבת מיר ברכפלד. בנו של איש החסד ר' שוקי בריף. חברו ל'חדשות JDN': "בכל תקופת המחלה לא שמעתי ממנו אפילו פעם אחת על כאב"

טרגדיה בבני ברק: לאחר שנים של מאבק במחלה קשה נפטר הבחור החשוב בנימין אשר (בני) בריף ז״ל. מבכירי תלמידי ישיבת מיר ברכפלד. בנו של איש החסד ר' שוקי בריף.

בני ז"ל חלה לפני כארבע שנים "בתחילת זמן קיץ שיעור א' בני התבשר על מחלתו הקשה", סיפר חברו ל'חדשות JDN', וציין כי "בכל תקופת המחלה לא שמעתי ממנו אפילו פעם אחת על כאב, בני לא התלונן אף פעם". עוד סיפר חברו כי "הוא תמיד אהב לעזור, אני זוכר ממש מהתקופה האחרונה, כשהיו לו כאבים נוראיים דברתי איתו על נושא מסוים, ובלי שבקשתי הוא הציע לי שידבר עם יהודי בעל קשרים שהוא מכיר כדי שיעזור לי", חברו מספר כי "לא האמנתי למשמע אוזניי, במצבו הקשה שהוא היה צריך כל כך הרבה עזרה, הוא בחר דווקא לחשוב על אחרים איך לעזור להם".

הלוויתו תצא בשעה 11 בבוקר מביתו רחוב סוקולוב 38 ותעבור דרך בית המדרש "היכל צבי – לוקווע" ברחוב סירקין 8 בני ברק, לבית החיים סגולה בפתח תקווה.