פרישת זהות לא משנה את המנדטים, הליכוד וכחול לבן בקרב ראש בראש, ימין בינתיים מתחזקת וליברמן ממשיך לשמור על חוזקתו. כרגיל, נתונים משונים על המפלגות החרדים. וגם: מה הציבור חושב על התנהלות נתניהו בצפון, לעומת בדרום

אחרי פרישת 'זהות' ובעיצומו של סבב ההסלמה בצפון, מסקרים שמתפרסמים הערב עולה כי 'הליכוד' ו'כחול לבן' ממשיכות בקרב ראש בראש עם 31-32 מנדטים. עוד עולה מהסקרים הערב כי 'עוצמה יהודית' קרובה מאוד לאחוז החסימה עם 2.9/2.8 אחוז מהקולות, מה שיכלול לגרור הצבעה למפלגה, שבמקרה ולא תעבר את אחוז החסימה תזרוק כ-3 מנדטים לגוש הימין.

בסקר 'כאן חדשות' מובילה הליכוד עם 32 מנדטים, מיד אחריה כחול לבן עם 31, הרשימה המשותפת השלישית בגודלה עם 11, ימינה עם 10, ישראל ביתנו נחלשת מעט עם 9, ש"ס 7, יהדות התורה 7, המחנה הדמוקרטי ממשיכה להיחלש ל-7, העבודה וגשר שאחרי הורדת השפם עם 6 מנדטים בלבד.

בסקר 'חדשות 13', כחול לבן מובילה עם 32 מנדטים, לעומת הליכוד שמקבלת 31, ישראל ביתנו בסקר הזה חזקה יותר עם 11, ימינה גם כאן עם 10 מנדטים, הרשימה המשותפת 10, המחנה הדמוקרטי 7, יהדות התורה 7, ש"ס עם נתון לא כל כך הגיוני של 6 מנדטים בלבד, העבודה-גשר גם בסקר הזה עם 6 מנדטים בלבד.

בסקר 'כאן חדשות' נבדק גם שבעיות רצון הציבור מתפקודו של ראש הממשלה נתניהו בעניין המתיחות בצפון הארץ (נשאל לפני האירועים היום), 45% השיב כי הוא מרוצה, 45% השיב כי הוא לא מרוצה. בשאלה דומה לגבי המצב בדרום השיבו רק 32% מהציבור שהוא מרוצה מתפקוד נתניהו, לעומת 61% שלא מרוצה.

בסקר 'חדשות 13' נשאל הציבור לגבי זהות העומד בראש הליכוד אם וכאשר נתניהו לא יעמוד בראשו, 27% מהנשאלים יעדיפו לראות את גדעון סער בראש המפלגה, אחריו גלעד ארדן עם 8%, יולי אדלשטיין עם 6%, מירי רגב עם 5% וישראל כץ עם 4%. מבין המתכוונים להצביע ליכוד, 17% ירצו לראות את גדעון סער בראש המפלגה, 15% את גלעד ארדן, יולי אדלשטיין ומירי רגב שניהם עם 6% וישראל כץ עם 2% בלבד.