צילום: פלאש 90

אחרי שפייגלין חבר לליכוד: בכירי זהות ערקו למפלגת ימינה

לאחר ההסכם של פייגלין עם נתניהו: 3 נציגי זהות חוברים ל"ימינה". הערב תתקיים מסיבת עיתונאים משותפת עם בכירי מפלגת 'זהות' לשעבר, בה הם צפויים להצהיר על תמיכה במפלגת "ימינה" בבחירות הקרובות. ההחלטה מהווה סטירת לחי לפייגלין

ראשי 'הימין החדש' נפתלי בנט ואיילת שקד יקיימו הערב מסיבת עיתונאים משותפת עם בכירי מפלגת 'זהות' לשעבר, בה הם צפויים להצהיר על תמיכה במפלגת "ימינה" בבחירות הקרובות. זאת, לאחר מגעים אינטנסיביים שנוהלו בין הצדדים בימים האחרונים לקידום ערכים ורעיונות משותפים.

מפלגת זהות בראשות משה פייגלין התמודדה בבחירות האחרונות ולא עברה את אחוז החסימה, לקראת הבחירות הקרובות החליט פייגלין לחבור לליכוד ולא להתמודד שוב במסגרת עצמאית. על פי הדיווחים, בליככוד הובטח לו תפקיד שר אחרי הבחירות במידה ונתניהו ינצח בבחירות.

ההצהרה של בכירי מפלגת זהות כי הם חוברים למפלגת ימינה מהווה סטירת לחי לפייגלין שערק לליכוד ולמעשה הוא מאבד אחוז ניכר מהאלקטורט של בוחרי זהות בבחירות האחרונות.

במפלגת הימין החדש של בנט ושקד טוענים כי "הודעתם של ראשי ״זהות״ לשעבר מגיעה על רקע מגעים אינטנסיביים שנוהלו בין הצדדים בימים האחרונים לקידום ערכים ורעיונות משותפים של ליברליזם, כלכלה חופשית וחירות הפרט".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *