סקר של ערוץ הכנסת שמתפרסם היום (חמישי) קובע: עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר מקבלת ארבעה מנדטים. מנתוני הסקר, שנערך עבור ערוץ הכנסת עולה כי לראשונה מפלגת עוצמה יהודית עוברת את אחוז החסימה עם ארבעה מנדטים

ממצאי סקר שנערך עבור "פרלמנט צהריים" בערוץ כנסת, על ידי מכון המחקר פאנלס פוליטיקס בראשות מנחם לזר, קובעים לראשונה מאז הוכרזו הבחירות כי מפלגת עוצמה יהודית של איתמר בן גביר עוברת את אחוז החסימה עם ארבעה מנדטים.

על השאלה למי תצביע בבחירות הקרובות לכנסת: הליכוד – 31 מנדטים, כחול לבן – 31 מנדטים, ימינה  – 10 מנדטים, הרשימה המשותפת – 10 מנדטים, ישראל ביתנו – 9 מנדטים, יהדות התורה – 8 מנדטים, ש"ס – 7 מנדטים, המחנה הדמוקרטי – 5 מנדטים, העבודה-גשר – 5 מנדטים, עוצמה יהודית – 4 מנדטים.

בסקר השתתפו 512 חברים בפאנל המשיבים האינטרנטי של Panel4All לביצוע מחקרים על גבי האינטרנט. הסקר בוצע על גבי מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת במדינת ישראל מגיל 18 ומעלה.

יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר מסר בתגובה: "כל הסקרים מלמדים על עלייה מתמדת של עוצמה יהודית ולכן אנחנו לא מופתעים מתוצאות הסקר. עכשיו די ברור מדוע ביממה האחרונה יש מתקפה נגד עוצמה יהודית מכל הכיוונים, עוצמה יהודית תבטיח את שלטון הימין".