צילום: פלאש 90

סער: "חסינות לנתניהו – לא נושא להסכמים קואליציוניים"

בכיר 'הליכוד' תקף את יו"ר כחול לבן בני גנץ, וכינה אותו חצוף: "אין מקום לביקורת על רה"מ שנסע ללונדון, זו חציית קו אדום". על האפשרות שנתניהו יכהן כראש ממשלה תחת כתב אישום אמר: "הזכות להליך הוגן היא לא חלק מהדמוקרטיה?"

‏ח"כ גדעון סער התייחס היום (חמישי) בראיון ב'ועידת המשפיעים' של 'חדשות 12' למתקפה של יו"ר כחול לבן, בני גנץ, לפיה על ראש הממשלה נתניהו היה לנסוע לקריית שמונה ולא ללונדון, אמר סער: "זאת כזאת חוצפה, אני זוכר כשאנחנו היינו באופוזיציה היה לנו כלל – כשראש הממשלה נמצא בשליחות מדינית בחו"ל – לא תוקפים אותו בארץ".

"מי שמדבר בשם הממלכתיות כשהוא עושה כזה דבר, כראש ממשלה נמצא בשליחות, הוא לא נמצא בקניות, הוא יושב עם ראש ממשלת בריטניה, אחת הידידות הגדלות של מדינת ישרל שנבחר לא מכבר, בנושאים הכי חשובים, לביטחון ישראל שגנץ מכיר אותם, הוא יודע טוב מאוד איזה נושאים עולים בפגישות מהסוג הזה ואם הוא בוחר לתקוף – זאת אומרת שאין שום גישה ממלכתית ושום קו אדום, התקפה לשם התקפה, לא מכובד ולא ראוי".

סער התייחס גם לאירועים הביטחוניים: "בגבול הצפון התרחשו מספר אירועים. בזירה הסורית ישראל לקחה אחריות על דבר מסוים, בגזרות אחרות – אני לא אתייחס. ישראל לא לקחה אחריות, אבל כל מי שעיניו בראשו מבין שהממשלה הנוכחית בראשות נתניהו מובילה קו נועז, חזק, בלתי מתפשר ושקול".

"הקו הזה הוא נגד שני דברים מאוד קריטיים – הניסיונות האירניים להתבסס בסוריה, לבנות לנו חזית שלישית במדינה שכנה, כדי להשיג יכולת מהלומה רצינית על העורף האזרחי שלנו. ובעניין הזה רואים ומבינים את הפעילות", הדגיש סער. "הנקודה השנייה זה המהלך של החיזבאללה שהוא גם מהלך אירני להשגת טילים מדויקים, דבר שישנה לחלוטין את פני העימות העתידי בינינו לבין חיזבאללה. מסתבר שהאויבים שלנו לא כל כך ממהרים לפתוח במלחמות נגדנו".

"כשהולכים לקלפי, הדבר החשוב הוא לקחת בחשבון מי יכול לעמוד מול האתגרים הענקיים האלה?", אמר סער, "עמידה ביטחונית ומדינית. זה אומר גם עמידה מול טראמפ ופוטין כדי לקבל גיבוי לפעילות שלנו ואני חושב שהעם חכם ולכן העם יבחר בליכוד".

בהתייחסו למה שיקרה בבחירות ב-17 בספטמבר, אמר סער שהוא מעריך שגוש הימין יקבל 61 מנדטים – ונתניהו יוכל להרכיב ממשלת ימין-חרדים. "מי שרוצה שתהיה ממשלת ליכוד, ממשלת ימין, חייב שהליכוד תהיה המפלגה הכי גדולה. אם אנחנו לא נהיה המפלגה הכי גדולה, במציאות של התחרות הצמודה הזאת – אנחנו לא יודעים איך תסתיים הרכבת הממשלה. לכן זה היעד שלנו – וכל מי שרוצה סוג כזה של ממשלה, שלא יתפתה מהספינים של ש"ס ומפלגות אחרות ויצביע רק ליכוד".

3 תגובות

סניפים של שס….חחח שב בצד חמוד

כנראה הוא הראש ממשלה הבא אחרי נתניהו הוא יודע להיות דיפלומט ולהגן על השונה שלו

מי שיצביע שס יקבל ביבי חזק!!! מי שיצביע ליכוד יקבל את מירי רגב בראשות הליכוד לאחר שיעיפו את ביבי אחרי השימוע

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *