צילום: משרד הבריאות

חשש לזיהום במגבונים לייף בייביז של סופר פארם

משרד הבריאות קורא לצרכנים להפסיק את השימוש במגבונים לחים לתינוקות ללא בישום שמיוצרים ע"י חברת נאופארם. לסניפי סופר-פארם הופצו אלפי מארזים של שמיניית המגבונים וכמה מאות נמכרו. לייף: "מכירות המוצר הופסקו עד להשלמת הבדיקה"

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

משרד הבריאות מזהיר היום (שישי) מפני שימוש במגבונים לייף בייביז ללא בישום אשר מיוצרים על ידי חברת DPL עבור המותג הפרטי של סופר פארם.

לפי ההודעה, בסדרת המגבונים באצווה 4911 ובמספר רשיון 117166 קיים חשש לזיהום ולבטיחות השימוש במוצר.

משרד הבריאות הנחה את סופר פארם להסיר את המגבונים באצווה זו מהמדפים וקורא ללקוחות אשר ברשותם המגבונים להפסיק את השימוש במוצר ולהחזיר את המוצרים לנקודות המכירה.

מלייף נמסר בתגובה: "מדובר במגבונים במהדורה מוגבלת, אשר נמכרו במאות יחידות בודדות, ומכירות אצווה זו הופסקו עד להשלמת הבדיקה. אנו מתנצלים על חוסר הנוחות. כל לקוח אשר מעוניין להחזיר את המוצר ו/או להחליפו מוזמן לגשת לסניף הנוח לו".

נציין כי בתחילת השבוע הודיע משרד הבריאות שחברת קימברלי קלארק דיווחה לו על תקלת ייצור טכנית של היצרן ווטנפס בע"מ. החברה ארזה בטעות מספר מצומצם של מגבונים מבושמים באריזות האגיס מגבונים לחים לתינוקות ללא בישום. עקב כך, תינוקות והורים הרגישים לבישום עלולים להיתקל במגבונים מבושמים באריזות שאמורות להכיל מגבונים נטולי ריח.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן