נתניהו: "גנץ ולפיד רוצים לגנוב את הבחירות – הם רוצים בניצחון הגוש"

ראש הממשלה על חוק המצלמות: "גנץ ולפיד מתנגדים להצבת מצלמות, הם רוצים לגנוב את הבחירות. ויחד איתם רוצים איימן עודה ואחמד טיבי והרשימה המשותפת ואיווט ליברמן שהצטרף אליהם". הבטיח: "נעביר את החוק הזה בכנסת, החל ממחר"
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו התייחס אחר הצהריים (ראשון) לחוק המצלמות שאושר היום בממשלה וצפוי להיות מקודם השבוע בכנסת, "גנץ ולפיד מתנגדים להצבת מצלמות. אני מבין אותם. הם רוצים לגנוב את הבחירות. ויחד איתם רוצים איימן עודה ואחמד טיבי והרשימה המשותפת ואיווט ליברמן שהצטרף אליהם. הם רוצים בניצחון הגוש שלהם, זה אני מבין".

"מה שאני לא מבין זה איך אלה שמדברים על רוממות שלטון החוק, למה הם לא מצדדים בדרישה שלנו להציב מצלמות. מה יכול להיות יותר פשוט מזה? בכל מקום שאתם הולכים, בסופרמרקטים, במסעדות, בבתי הקפה, יש מצלמות. פתאום המקום היחידי במרחב הציבורי שאסור להכניס מצלמות זה באולם הקלפיות. הרי החוק שלנו אומר במפורש: לצלם מאחורי הפרגוד – לא, אבל בכל מקום אחר – כן. וככה יודעים בדיוק מה קרה ומונעים זיופים".

"ואני אומר לכם שהזיופים האלה גרמו לכך שיכול להיות שהיינו מעבירים 61 מנדטים והיינו מונעים את הבחירות. יכול להיות שבל״ד עברה בגלל זיופים. אז אנחנו רוצים להבטיח את טוהר הבחירות, זה נשמת אפה של הדמוקרטיה, זה נשמת אפו של שלטון החוק, ולכן אי אפשר להבין את ההתנגדות הזאת. אין לזה הצדקה. גנץ ולפיד רוצים לגנוב את הבחירות – בואו לא ניתן להם. אנחנו נעביר את החוק הזה בכנסת, החל ממחר", אמר נתניהו.

 

מה בוער לליכוד לקדם את חוק המצלמות? / יוסף טיקוצ'ינסקי

 

כזכור, שרי הממשלה אישרו היום את חוק המצלמות בפה אחד, זאת למרות התנגדות היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. לדברי גורמים שנכחו בישיבה היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט הבהיר בצורה נחרצת כי הוא מתנגד לחקיקת החוק בעת הזו, אך ההתנגדות שלו לא השפיעה על השרים.

ראש הממשלה נתניהו התבטא בחלק הסגור של ישיבת הממשלה: "אני מבין למה לפיד, גנץ וליברמן מסכימים עם הרשימה המשותפת נגד פיקוח במצלמות על הקלפיות, כדי לאפשר זיופים וגניבת בחירות. אני לא מבין למה הגורמים המשפטיים מעלים טיעונים טכניים מופרכים במקום להתייצב בעד שמירה על טוהר הבחירות, במקום לעשות את תפקידם".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

5 תגובות

 1. הבן אדם פשוט תותח ביחסי ציבור
  אין מילים, אין יותר מהתרגיל הזה
  בכדי להביך את גנץ לפיד וליברמן
  המגננה שהם יהיו בה עד הבחירות
  והסחת הדעת הציבורית פשוט מבריק

 2. חחח.מאיפה הוא מביא את זה!
  כל השאר לא מדגדגים את היכולות הפוליטיות שלו.פשוט עושה להם בית ספר.וכולם ללא יוצא מן הכלל כבולים בתרגיליו.
  ממש כשרון!!
  חבל שלא מנצל את הכשרון הזה לדברים האמיתיים.לעבודת הבורא.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן