האדמו''ר מבאבוב שליט''א צפוי לצאת יחד עם נגידים לעיר באבוב שבפולין. על פי התכנון, הרבי יגיע ביום שישי לבית המלון בעיר קרניץ, שם יתנהלו סעודות ותפילות השבת, במהלך המסע יעלה הרבי עם קבוצת הנגידים להתפלל בבית הכנסת העתיק של סבו

לקראת השבת הקרובה פרשת 'כי-תצא' צפוי כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א (45) לצאת יחד עם קבוצת תורמים ונגידים לעיר באבוב שבפולין.

על פי התכנון, הרבי יגיע ביום שישי ערש"ק פרשת כי תצא, לבית המלון בעיר קרניץ, שם יתנהלו סעודות ותפילות השבת, במהלך המסע יעלה הרבי עם קבוצת הנגידים להתפלל בבית הכנסת העתיק של סבו בעל ה'קדושת ציון' מבאבוב.

המסע כולו מנוהל על ידי עסקני החסידות, כאשר כל ההכנסות קודש לבניין הישיבה החדש שנמצאת בהליכי בנייה, וממוקמת בבורו פארק שבארה"ב, המסע מיועד לגבירים ונדיבים מארץ ישראל, ניו יורק, ולונדון, כאשר כל נגיד רשאי להביא עמו אדם אחד נוסף בלבד.

בחסידות אף נערכים להנפקת ספר מיוחד שיוגש למשתתפי המסע במהלך השבת עם עובדות ותמונות נדירות של בעל ה'קדושת ציון' מבאבוב בעיר קרניץ, בשנים שעוד לפני השואה.

המסע הוכתר בשם 'לדורותם' כאשר מספר המשתתפים בו הוא מצומצם ונועד לתורמים ה'כבדים' למען בניין הישיבה החדש, התרגשות רבה נרשמה בקרב נגידי ונכבדי החצר, שזוכים יחד עם הרבי לעלות לערי אבותיו, מקום בו אבותיו האדמו"רים לבית באבוב שהו ומשם יצאה תורה וגדולה לעולם כולו, המסע כולו עתיד להתחיל לקראת יום חמישי השבוע עד לאחר השבת.