בכוונת ישראל ביתנו לעתור לוועדת הבחירות בעקבות מודעות שמופצות ברשתות החברתיות עם ציטוט של ליברמן "אם נצטרך נגרור את המדינה לסיבוב שלישי". לטענת ישראל ביתנו, מדובר בקמפיין שמופץ ע"י פעילי ליכוד בקבוצות וברשתות חברתיות

מפלגת ישראל ביתנו הודיעה בשעה האחרונה כי בכוונתה לעתור לוועדת הבחירות בעקבות מודעות שמופצות ברשתות החברתיות עם ציטוט של ליברמן "אם נצטרך נגרור את המדינה לסיבוב שלישי". לטענת ישראל ביתנו, מדובר בקמפיין שמופץ ע"י פעילי ליכוד.

בהודעת הדוברות של ישראל ביתנו נכתב: "מפלגת ישראל ביתנו תגיש עתירה לוועדת הבחירות בגין הפצת פייק ניוז נגד מפלגת הליכוד. זאת לאחר שנודע שהמודעה השקרית מופצת על ידי תומכי ופעילי הליכוד בווצאפ וברשתות החברתיות".

לראיה, צירפו בישראל ביתנו צילום מסך מתוך קבוצה בוואטספ של פעילי ליכוד בה מופץ לטענתם המודעות עם הציטוט כאשר אחד הפעילים כותב: "הוא פשוט הזוי, מטורף והזוי!!!". פעיל נוסף כתב על המודעה שהופצה: "מבחינתי אפשר להמשיך לנצח עם בחירות – עד שהמדינה תמות או ביבי ימות בשיבה טובה".

כאמור, בעקבות כך, ישראל ביתנו תגיש עתירה לוועדת הבחירות בכדי שיו"ר וועדת הבחירות יאסור על הפצת המודעות השקריות.

יו"ר ישראל ביתנו איווט ליברמן כתב "בכל פעם שאנחנו חושבים שהגענו לשיא בפייק ניוז, אנחנו מגלים שאין גבול לחוצפה ולחוסר היושרה של הליכוד ויו״ר המפלגה נתניהו, שמעודדים פייק ניוז ומפיצים שקרים. ברגעים אלה אנחנו מגישים תלונה למשטרת ישראל ולוועדת הבחירות בגין הפצת ידיעות כוזבות נגדי ונגד ״ישראל ביתנו״. אנחנו מאשימים את מפלגת הליכוד שמתנהלת באלימות. כרגע מדובר ברמה המילולית וביום הבחירות זה יגלוש לאלימות פיזית. "הליכוד" תעשה הכל על מנת לגנוב את דעת הבוחרים ולשבש את הבחירות בכל מחיר".