צילום: נתי שוחט, פלאש 90.

במהלך נאום נתניהו באשדוד: רקטות לאשדוד ואשקלון • צפו בפינוי רה"מ

שתי רקטות נורו לאשדוד ולאשקלון: מעט לאחר השעה 21:00 הופעלו האזעקות באשדוד ובאשקלון בעקבות זיהוי ירי מרצועת עזה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שנאם בכנס בחירות באשדוד הורד מהבמה. באשקלון החליטו על פתיחת מקלטים


נתניהו לקהל: "יש צבע אדום, תתפנו בשקט". צפו

שתי רקטות שוגרו הערב לעבר הערים אשדוד ואשקלון, וירטו על ידי מערכת כיפת ברזל. בסביבות השעה 21:00 נשמעו אזעקות צבע אדום במספר אזורים באשקלון ואשדוד. מדובר צה"ל נמסר כי, "בהמשך לדיווח הראשוני על אזעקות לפני מספר דקות, זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורטו על-ידי לוחמי כיפת ברזל".

ראש הממשלה בנימין נתניהו שהה הערב באשדוד, בכינוס בחירות של הליכוד בהשתתפות מאות בני אדם. לאחר הישמע האזעקה ביקש ראש הממשלה מהקהל להתפנות לאזור ממוגן ברוגע ולאחר מכן פונה על ידי מאבטחיו לממ"ד. זמן קצר לאחר מכן חזר נתניהו לנאום ואמר כי, "אם חמאס יורה עלינו באמצע אירוע של הליכוד, כנראה שהוא לא רוצה אותנו פה".


נתניהו: "אם חמאס יורה עלינו באמצע אירוע של הליכוד, כנראה שהוא לא רוצה אותנו פה". צפו

מדוברות עיריית אשקלון נמסר כי, "בעקבות האזעקה שנשמעה באשקלון לפני מספר רגעים, הנחה ראש העיר, תומר גלאם, על פתיחת מקלטים ברחבי העיר. צוותים נמצאים בשטח ופועלים ליישום ההנחייה בדקות אלו. נציין כי מערכת כיפת ברזל יירטה את שתי הרקטות שנורו לעבר העיר. נעדכן בפרטים נוספים, ככל שיהיו".

ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי מסר הערב, "תושבות ותושבים יקרים . סיימנו כעת הערכת מצב שכינסתי בהשתתפות גורמי החירום בעיריה ופיקוד העורף. כמו כן שוחחתי עם אלוף פיקוד העורף ובהתאם לנתונים שיש בידנו כעת , אנו נקיים מחר שגרת לימודים ועבודה רגילים. כמו כן יהיה שוק פתוח. על כל שינוי תבוא הודעה. אנא גלו עירנות ועקבו אחר הפרסומים".

יו"ר כחול לבן והמועמד לראשות הממשלה, רא"ל (מיל') בני גנץ הערב בכנס בג'וליס בעקבות הירי בדרום: "ליבנו הערב עם תושבי הדרום. היום ראינו איך המילים הגדולות מתחלפות באפס מעשים. אנחנו מתכוונים במקום לתת הצהרות ריקות מתוכן על בקעת הירדן, לשמור על הריבונות בדרום. לא נקבל שום הפרת ריבונות. לא של טיל, לא של עפיפון, לא של רקטה. אנחנו נחזיר את ההרתעה".

השר לשעבר נפתלי בנט כתב בטוויטר, "‏ראש ממשלה מורד מהבמה באמצע נאום כי יורים עליו טילים זוהי השפלה לאומית. בטחון ישראל יוחזר על ידי ראשי חמאס מחוסלים ולא מסיבות עיתונאים".

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו: "בסיום מפגש עם פעילים באשדוד נשמעה אזעקת צבע אדום וכמו כל הנוכחים נאלצתי לעזוב את מקום הארוע. אני עדיין באשדוד ואני מחזק את ידי התושבים על יכולת העמידה שהם מפגינים מול איומי הטרור. הארוע של היום מוכיח שמדיניות נתניהו, שמשמעותה כניעה לטרור, פשטה את הרגל. חייבים לשנות כיוון והשלב הראשון יהיה בקלפי ב- 17 בספטמבר".


צפו: גבי אשכנזי, מבכירי כחול לבן, בנאום הערב באשקלון

11 תגובות

שירגיש מה האשדודים מרגישים

לא נראה שזה אכפת לו

נשים פתק למפלגות חרדיות אבל הציפיה האמיתית היא לא לנתניהו ולא לגנץ אלא למלך המשיח.
האזעקות הן להכניב אותנו לפרופרופר

נשים פתק למפלגות חרדיות מכורח המציאות. אבל התקווה האמיתית שתקום פה ממשלת משיח בן דוד עוד לפני יום הבחירות. האזעקות רק מזכירות לנו מהו כוחו של בשר ודם לפני קהל מעריציו.

תתכוננו לעוד אחד
נתפנה נחזור נתפנה נחזור
איזה אמירה אומללה
ביבי חלש לגמרי בשלוף

בשעה קשה זו,בה אחינו מהדרום שוהים במקלטים, אין זה הזמן והמקום לעשות פוליטיקה.יש זמנים בהם צריך לדעת לשתוק! ו"סייג לחכמה-שתיקה"!!!
זה הזמן להתאחד בתפילה להקב"ה,שיצילנו מיד אויבינו,ישלח מהרה, עוד היום, את משיח צדקנו,יבנה את בית מקדשנו ונזכה כולנו לגאולה השלימה,היום, אמן!!!

בנאדם מה לך נרדם להצביע רק למפלגות החרדיות שנשמע קול שפר של משיח ולא צבא אדום

ה' יתן לו מפלה גדולה!!!!!!?????????

רק שעוצמה יהודית תיכנס לכנסת חמאס יפחדו ממנו

אתה צודק לגמרי!!!!!!

חחח… איזה צחוק של מדינה
הערבים נקרעים מצחוק עלינו…

בנאדם מה לך נרדם

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *