צילום: Basal Awidat / Flash90

רה"מ בהודעה ברשת החברתית: "הערבים רוצים להשמיד את כולנו"

בהודעה שנשלחה בפייסבוק ניסה ראש הממשלה לגייס את עוקביו לפנות טלפונית למכריהם ולעודד הצבעה לליכוד. "אסור שתקום בעוד שבוע ממשלת שמאל שסומכת על הערבים שרוצים להשמיד את כולנו", כתב. הליכוד: "טעות של עובד במטה"

גולשים ברשתות החברתיות טענו הבוקר (רביעי) כי קיבלו הודעות פרטיות מטעם עמוד הפייסבוק של ראש הממשלה נתניהו, שבהן הוא מזהיר מפני "ממשלת שמאל מסוכנת עם לפיד, עודה, גנץ וליברמן. ממשלת שמאל חילונית, חלשה, שסומכת על הערבים שרוצים להשמיד את כולנו, ותאפשר איראן גרעינית שתחסל אותנו".

כזכור, בבחירות לכנסת ה-20 לפני כ-4 שנים כתב נתניהו ביום הבחירות סטטוס ובו נכתב: "שלטון הימין בסכנה. המצביעים הערבים נעים בכמויות אל הקלפי. עמותות השמאל מביאות אותם באוטובוסים. לנו אין V-15, יש לנו "צו 8", יש לנו רק אתכם. צאו אל הקלפי, תביאו את החברים ובני המשפחה, הצביעו מחל כדי לסגור את הפער בינינו לבין מפלגת "העבודה". בעזרתכם ובעזרת השם נקים ממשלה לאומית שתשמור על מדינת ישראל".

יו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה, הגיב להודעה ואמר: "נתניהו פסיכופט ללא קווים אדומים והוא רוצה לראות דם. העבריין הבזוי הזה ימשיך להתיר את דמנו כל עוד הוא מאמין שזה יסייע לו להימלט מהכל", עודה הוסיף: "פנינו לפייסבוק – הם מוכרחים לפעול מיד לשים סוף להסתה הגזענית ומסוכנת של נתניהו נגד האוכלוסייה הערבית".

במטה הליכוד הגיבו להודעה ואמרו כי "מדובר בטעות של עובד במטה. ראש הממשלה נתניהו לא ראה את הדברים, לא אישר אותם, הם אינם על דעתו ואינם מקובלים עליו. כשהדברים הובאו לידיעתו הוא ביקש להסירם מיד".

7 תגובות

גילה את אמריקאי חחח

מספיק להתנצל כשאומרים אמת.
הערבים לא רוצים להשמיד אותנו? נכון זו הכללה ויש יוצאים מן הכלל אבל את העובדות כולם מכירים ומבינים בדיוק למה הכוונה.

עג"ל עודה גנץ ליברמןן

בטח שהערבים כן כן גם אלה שיושבים בכנסת רוצים להרוג את כולנו. ועובדה שהם תומכים במחבלים שרוצחים יהודים בלי הבחנה. כן, עשו שונא ליעקב לפני 67, וגם לפני 48. די מספיק עם ההתיפיפות המזוייפת

מה לעודה הבוגד יש ילדים . הייתי בטוח שהוא פח זבל

עודה הפח פסיכופט

הפלשתינאצי צריכים לעזוב את הארץ ולקחת איתכם את השמאלנים הפוסט-ציונים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *