בניגוד לדברי נתניהו, בכירים בקמפיין הפיצו את "הערבים רוצים להשמיד"

בכירים בקמפיין הליכוד עומדים מאחורי המסר נגד הציבור הערבי שנשלח הבוקר ללגולשים ברשתות החברתיות, זאת בניגוד לטענת ראש הממשלה כי מדובר בעובד זוטר. המהלך הוא חלק מקמפיין חדש בליכוד הפונה לימין הקיצוני ולמצביעי עוצמה יהודית

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

לאחר הסערה שעוררה ההודעה שנשלחה היום (רביעי) מטעם הליכוד בה נכתב בין היתר – "הערבים רוצים להשמיד את כולנו, נשים ילדים וגברים", טען ראש הממשלה בנימין נתניהו כי מאחורי המסר שנשלח לעוקבי עמוד הפייסבוק שלו, עמד עובד זוטר בקמפיין הליכוד, שעשה זאת ללא ידיעת ראשי הקמפיין. אולם לפי דיווח הערב ב'כאן חדשות', מאחורי המסר עומדים בכירים בקמפיין הליכוד.

עוד דיווח הערוץ כי מדובר בחלק מקמפיין רחב יותר שנועד להביא את מצביעי הימין הקיצוני, ראש הממשלה אף יצא הערב פומבית לראשונה נגד איתמר בן גביר כשאמר בראיון כי קולות שיינתנו לעוצמה יהודית אלו קולות שיילכו לפח. כחלק מאותו קמפיין הוציאו במטה המפלגה את הסיסמה החדשה של הליכוד: "ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל ערבים".

דובר הליכוד הכחיש את הדיווח ומסר כי ההודעה נכתבה לא על דעת ראש הממשלה ולא על דעת בכירי הקמפיין. הוא הוסיף כי האחראים לכך ננזפו.

הבוקר טענו גולשים ברשתות החברתיות כי קיבלו הודעות פרטיות מטעם עמוד הפייסבוק של ראש הממשלה נתניהו, שבהן הוא מזהיר מפני "ממשלת שמאל מסוכנת עם לפיד, עודה, גנץ וליברמן. ממשלת שמאל חילונית, חלשה, שסומכת על הערבים שרוצים להשמיד את כולנו, ותאפשר איראן גרעינית שתחסל אותנו".

במטה הליכוד הגיבו להודעה ואמרו כי "מדובר בטעות של עובד במטה. ראש הממשלה נתניהו לא ראה את הדברים, לא אישר אותם, הם אינם על דעתו ואינם מקובלים עליו. כשהדברים הובאו לידיעתו הוא ביקש להסירם מיד".

יו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה, הגיב להודעה ואמר: "נתניהו פסיכופט ללא קווים אדומים והוא רוצה לראות דם. העבריין הבזוי הזה ימשיך להתיר את דמנו כל עוד הוא מאמין שזה יסייע לו להימלט מהכל", עודה הוסיף: "פנינו לפייסבוק – הם מוכרחים לפעול מיד לשים סוף להסתה הגזענית ומסוכנת של נתניהו נגד האוכלוסייה הערבית".

כזכור, בבחירות לכנסת ה-20 לפני כ-4 שנים כתב נתניהו ביום הבחירות סטטוס ובו נכתב: "שלטון הימין בסכנה. המצביעים הערבים נעים בכמויות אל הקלפי. עמותות השמאל מביאות אותם באוטובוסים. לנו אין V-15, יש לנו "צו 8", יש לנו רק אתכם. צאו אל הקלפי, תביאו את החברים ובני המשפחה, הצביעו מחל כדי לסגור את הפער בינינו לבין מפלגת "העבודה". בעזרתכם ובעזרת השם נקים ממשלה לאומית שתשמור על מדינת ישראל".

2 תגובות

לא הבנתי מה הבניה הם רו ים הרי להשמד אותנו באמת

ביבי פעם הבא לומר בעזרת ה' ובהזרתכם ה' לפני הכל!!!
ואתה יודע את זה מנסיון!!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן