"הקדוש ברוך הוא שלח לנו מתנה את השופר של ליברמן וחבריו שהצהירו שהם לא רוצים ממשלה עם חרדים. אין אדם חרדי שלא יודע שהוא צריך לצאת להצביע כדי למנוע את זה" ח"כ אייכלר מתריע בראיון לקול ברמה על הסכנות בממשלת אחדות

ח"כ ישראל אייכלר מאגודת ישראל התראיין בשעות הצהריים (חמישי) לרדיו קול ברמה במהלך הראיון אמר: "לאדם חילוני אין הבדל מי יהיה בשלטון. הילדים שלו לומדים בבתי ספר הממלכתיים ומקבלים מהמדינה מה שצריך. אצלנו החרדיים אם לא נקבל מספיק מנדטים וגנץ ולפיד יהיו ראשי הממשלה זה יהיה אסון גדול עבורנו".

"אנשים נאנקים בתחנות האוטובוסים. אם סמוטריץ יהיה שר התחבורה הבא נוכל לעבוד יחד כדי לטפל בזה ולסייע ליהדות החרדית בעניין התחבורה. אבל אם יהיה שר מממשלת לפיד גנץ לא יהיה עם מי לדבר".

ח"כ אייכלר הוסיף "הקדוש ברוך הוא שלח לנו מתנה את השופר של ליברמן וחבריו שהצהירו שהם לא רוצים ממשלה עם חרדים. אין אדם חרדי שלא יודע שהוא צריך לצאת להצביע כדי למנוע את זה. מרן הגר"ח קנייבסקי אמר אתמול שאם הם יעלו לשלטון נצטרך לברוח ליערות והמדבריות. כל אחד צריך להשפיע על אחרים שיבואו גם הם להצביע. מי שלא מצביע הרי הוא נותן יד לפושעים כמו שקבעה מועצת גדולי התורה".

"נתניהו בעצמו אומר שהוא חושב שהוא הולך להפסיד. מה אתה חושב שהוא יעשה כשהוא יפסיד? ילך לממשלת אחדות. ראינו את זה גם כשהקים את ממשלת לפיד נתניהו".

בסיום דבריו אמר: "מצביע שרוצה את נתניהו צריך להצביע למפלגות החרדיות. אנחנו נמליץ על נתניהו וכך הוא ירוויח גם את העקרונות היהודיים שעליהם אנחנו נלחמים. אם לא נהיה מספיק חזקים בתוך ממשלת הליכוד, עדיין יהיה כח לבגץ להמשיך לאסור אירועים נפרדים. רק אם נהיה חזקים נוכל לחוקק חוקים שיציבו את הבגץ במקומו הנכון כרשות שופטת ולא שלטונית".