האדמו"ר מביאלא קיבל בחמימות את ראש העיר צפת

אמש (רביעי) הגיע כ''ק האדמו''ר מביאלא שליט''א חבר מועגה''ת למעונו שבעיר צפת • ראש עיריית צפת מר שוקי אוחנה, נכנס להתברך בכתיבה וחתימה טובה והאדמו''ר קיבלו בחמימות גדולה והודה לו על פעולותיו הרבות למען תושבי העיר החרדים ובהרחבת גבולות הקדושה בעיר  צילום: אלימלך גרסטל

בלביבות ובחמימות התקבל ר"ע צפת שוקי אוחנה לברכה אצל זקן האדמו״רים כ״ק האדמו"ר מביאלא שליט״א

כ״ק האדמו"ר ביקש להודות באופן אישי לראש העיר שוקי אוחנה על העזרה והסיוע הרב בקידום הבניה בבית הכנסת ביאלא בעיר  כן הודה האדמו"ר על פועלו של ראש העיר למען מוסדות החינוך החרדיים והוסיף כי הוא מכיר לו על כך טובה באופן אישי

לקראת השנה החדשה שבפתח הגיע ראש עיריית צפת שוקי אוחנה להתברך במעונו של חבר מועצת גדולי התורה, כ״ק האדמו״ר מביאלא שליט״א.

כידוע לחסידות ביאלא קהילה מכובדת בעיר צפת ולאדמו"ר קשר עמוק ושורשי לעיר.

האדמו"ר קיבל את ראש העיר בחמימות רבה והתעניין בפעילותו הרבה מאז נבחר לתפקידו בשנה האחרונה.

במהלך המפגש המרתק התגלגלה שיחה מרתקת על היסטוריית העיר צפת כשראש העיר אוחנה מספר על היותו דור 16 בצפת, ושיתף עוד מההיסטוריה של משפחתו בעיר.

האדמו"ר ציין כי מדובר בזכות גדולה להיות ראש עיר בישראל בכלל ובייחוד בעיר צפת, בציינו כי "צפת היא השניה בקדושתה אחרי ירושלים", ולכן עודד את פעילות ראש העיר.

ראש העיר צפת הרחיב בפני האדמו"ר על התכניות העתידיות לפיתוח העיר, מוסדות חינוך החרדים ושאר הצרכים החרדיים, בציינו את חלק מהדברים שכבר קודמו בזמן הקצר מאז נבחר.

האדמו"ר ביקש אף להודות באופן אישי לראש העיר על העזרה והסיוע הרב בקידום הבניה בבית הכנסת ביאלה בעיר, כשראש העיר פעל ללא לאות למען שחרור החסמים הביורוקרטים שתקעו את המשך הבניה. כן הודה האדמו"ר על פועלו של ראש העיר למען מוסדות החינוך החרדיים והוסיף כי הוא מכיר לו על כך טובה באופן אישי.

האדמו"ר הוסיף וביקש לשתות לחיים יחד עם ראש העיר, ובצעד נדיר ליווה אותו עד למפתן דלת ביתו תוך איחולי הצלחה.

• צילום: אלימלך גרסטל

2 תגובות

למה מכניסים בן אדם שלא רוצה לאשר דירות לציבור החרדי לכל אדמורים

בן גביר תהיה גבר ותפסיק עים משחקי הכבוד עם ישרל בסקנה אנה מימך תפרוש בכבוד כמו מיפלגת ניעם

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *