בליכוד הודיעו כי לאחר בדיקה מעמיקה, החליטו סופית ש'עוצמה יהודית' לא עוברת את אחוז החסימה. ראש הממשלה והסוקר הראשי של הליכוד: "עוצמה יהדות לא עוברת". עוצמה יהודית בתגובה: "מסתבר שבליכוד החליטו שפניהם לממשלת אחדות"

לאחר מסרים סותרים של ראש הממשלה בנמין נתניהו כשלאחר זמן ממשוך התעלם מ'עוצמה יהודית', בחר השבוע בערב אחד לתקוף אותם ולומר כי הצבעה להם הוא "זריקת קולות לפח", ולמחרת לומר כי בסקרי הליכוד הם עוברים את אחוז החסימה. כעת מודיעים בליכוד רשמית כי, "לאחר בדיקה מעמיקה, בליכוד החליטו סופית להודיע ש״עוצמה״ לא עוברת את אחוז החסימה".

בסרטון משותף של ראש הממשלה נתניהו והסוקר הראשי של קמפיין הליכוד ג׳ון מקלוקלן, אמר נתניהו כי, "מצביעי הימין, כרגע אנחנו מפסידים בבחירות, גנץ לפיד המפלגות הערביות וליברמן מחזיקים ברוב של יותר מ-61 מנדטים, הם יקימו ממשלת שמאל. ראיתם את שיתוף הפעולה ביניהם כשהם מנעו את העברת חוק המצלמות בכנסת, ראיתם את החוצפה של איימן עודה בכנסת, כי הוא יודע שיחד עם אחמד טיבי הוא יהיה שר בממשלה של גנץ ולפיד".

"יש רק דרך למנוע זאת, להצביע עבורי, לא לזרוק את הקול על מפלגות קטנות שלא יעברו את אחוז החסימה, לאחר בדיקה מעמיקה וסקרים שביצענו, ברור מעל לכל ספק שעוצמה לא עוברת את אחוז החסימה, הן עברו אצלנו בסקר אחד בלבד מתוך עשרות, אבל על פי הסקרים האחרונים אין שום סיכוי שהם יעברו את אחוז החסימה, זה וודאי, אל תזרקו את הקול שלהם לפח".

מעוצמה יהודית נמסר בתגובה כי, "החלטת נתניהו אומרת באופן ברור כי פני הליכוד לממשלת האחדות. לפי כל הסקרים, הפנימיים והחיצוניים – אין רוב 61 לגוש הימין ללא עוצמה יהודית, ומסתבר שבליכוד מעדיפים ממשלת אחדות על פני ממשלת ימין חרדים. עדיין יש אפשרות אחת להקמת ממשלת ימין – כניסת עוצמה יהודית לכנסת. כניסה של עוצמה יהודית לכנסת תחייב את נתניהו להקים ממשלת ימין ותמנע ממשלה מסוכנת עם גנץ. נמשיך לחבק את נתניהו אך לשמור עליו מימין".