צילומים: פלאש 90

נתניהו: "עוצמה עברו בסקר אחד בלבד מתוך עשרות שביצענו" • צפו

בליכוד הודיעו כי לאחר בדיקה מעמיקה, החליטו סופית ש'עוצמה יהודית' לא עוברת את אחוז החסימה. ראש הממשלה והסוקר הראשי של הליכוד: "עוצמה יהדות לא עוברת". עוצמה יהודית בתגובה: "מסתבר שבליכוד החליטו שפניהם לממשלת אחדות"

לאחר מסרים סותרים של ראש הממשלה בנמין נתניהו כשלאחר זמן ממשוך התעלם מ'עוצמה יהודית', בחר השבוע בערב אחד לתקוף אותם ולומר כי הצבעה להם הוא "זריקת קולות לפח", ולמחרת לומר כי בסקרי הליכוד הם עוברים את אחוז החסימה. כעת מודיעים בליכוד רשמית כי, "לאחר בדיקה מעמיקה, בליכוד החליטו סופית להודיע ש״עוצמה״ לא עוברת את אחוז החסימה".

בסרטון משותף של ראש הממשלה נתניהו והסוקר הראשי של קמפיין הליכוד ג׳ון מקלוקלן, אמר נתניהו כי, "מצביעי הימין, כרגע אנחנו מפסידים בבחירות, גנץ לפיד המפלגות הערביות וליברמן מחזיקים ברוב של יותר מ-61 מנדטים, הם יקימו ממשלת שמאל. ראיתם את שיתוף הפעולה ביניהם כשהם מנעו את העברת חוק המצלמות בכנסת, ראיתם את החוצפה של איימן עודה בכנסת, כי הוא יודע שיחד עם אחמד טיבי הוא יהיה שר בממשלה של גנץ ולפיד".

"יש רק דרך למנוע זאת, להצביע עבורי, לא לזרוק את הקול על מפלגות קטנות שלא יעברו את אחוז החסימה, לאחר בדיקה מעמיקה וסקרים שביצענו, ברור מעל לכל ספק שעוצמה לא עוברת את אחוז החסימה, הן עברו אצלנו בסקר אחד בלבד מתוך עשרות, אבל על פי הסקרים האחרונים אין שום סיכוי שהם יעברו את אחוז החסימה, זה וודאי, אל תזרקו את הקול שלהם לפח".

מעוצמה יהודית נמסר בתגובה כי, "החלטת נתניהו אומרת באופן ברור כי פני הליכוד לממשלת האחדות. לפי כל הסקרים, הפנימיים והחיצוניים – אין רוב 61 לגוש הימין ללא עוצמה יהודית, ומסתבר שבליכוד מעדיפים ממשלת אחדות על פני ממשלת ימין חרדים. עדיין יש אפשרות אחת להקמת ממשלת ימין – כניסת עוצמה יהודית לכנסת. כניסה של עוצמה יהודית לכנסת תחייב את נתניהו להקים ממשלת ימין ותמנע ממשלה מסוכנת עם גנץ. נמשיך לחבק את נתניהו אך לשמור עליו מימין".

7 תגובות

אז אני יתן את הקול שלי לעוצמה יהודית וכך הם יעברו
נ.ב
וכמובן מכה לבג'צ

תיפחרו שס" ??

בבחירות האחרונות ביחד עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי, הם עברו בכ15 אלף קול בלבד. חברה, תהיו ריאלים. אין לה שום סיכוי לעבור. מתמטיקה פשוטה.

אני חושב שלנתניהו יכול להיות השפעה רק על כ10.000 קולות שישתכנעו לא להצביע לעוצמה וזה אומר שאם לנתניהו היה ספק של עשר אחוז או פחות שעוצמה עוברים הוא היה מעדיף להגיד שיצביעו להם ואז מרויחים סיכוי של עשר אחוז להרויח 140.000 קול מאשר להגיד שלא ולהרויח 10.000 וזה אומר שאין להם שום סיכוי וזהו

נראה לי שהאיש שליד נתניהו הוא נתן אשל והמטרה הוא להפריך את מה שבן גביר טוען שאשל חושב שיעברו האם אני טועה בזהותו?! מי שיודע 'בוודאות' אם זה הוא או לא בבקשה שיגיב!

נפלנו כבר בגלל בנט ושוב בחירות שלא נפסיד ב ג ד ו ל . חבל שבנט הבוגד עשה איחוד ולא פרש והיה מציל את העם והמדינה שאומר שאוהב

לא להצביע ימינה רק מחל או עוצמה ונציל את המדינה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *