מחר יום ראשון תתקיים עצרת האחדות ההיסטורית של יהדות התורה על פני צומת הרחובות בר אילן - שמואל הנביא שייחסמו לתנועה החל מהשעה 16:30. ע"פ הוראת מרנן ורבנן, כלל מוסדות התורה בירושלים יסיימו את הלימודים בשעה 16:30

עצרת האחדות ההיסטורית של יהדות התורה תתקיים מחר יום ראשון על פני רחובה של עיר, צומת הרחובות בר אילן – שמואל הנביא שייחסמו לתנועה החל מהשעה 16:30.

העצרת תתחיל בשעה 17:00 בדיוק בתפילת מנחה ברוב עם. לאחמ"כ ישאו דברים ראשי 'יהדות התורה' סגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני.

במת הכבוד תמוקם על הצומת והגישה אליה תינתן אך ורק למרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א, מכיוון רחוב לוי אשכול שייחסם למעבר רכבים בלתי מורשים.

במהלך העצרת יאמרו מזמורי תהילים וכן פיוט סליחות 'ישראל נושע'. הציבור מתבקש להביא סליחות. הציבור מתבקש לציית להוראות הביטחון ולשמור על הסדר למען הצלחת המעמד. עם סיום העצרת מתבקש הציבור להתפזר בזריזות ובאחריות מתוך הרבות כבוד שמיים וקידוש השם.

ע"פ הוראת מרנן ורבנן, כלל מוסדות התורה והחינוך בירושלים יסיימו את הלימודים בשעה 16:30 על מנת להשתתף בעצרת וישובו ללימודם מיד עם תום העצרת. התחבורה הציבורית לעצרת תגיע עד לרחוב ירמיהו, על יד ביהמ"ד גור. משאית החסד של משפחת רובין תחלק שתיה לציבור הרחב ע"י חנות ‘כל-בו בר אילן’.

במסגרת היערכות משטרת ישראל לקיומה של העצרת בצומת בר אילן בירושלים, ייחסמו לתנועה ע"י המשטרה החל מהשעה 16:30, הצמתים הבאים והרחובות המובילים מהם לצומת בר אילן: ארץ חפץ – חטיבת הראל. ירמיהו – עלי הכהן. גבעת משה – גולדה מאיר. שמואל הנביא – יחזקאל.

שוטרים שיהיו מוצבים בחסימות ובכבישים הסמוכים יכווינו את התנועה לדרכים חלופיות במטרה לצמצם ככל האפשר את העומסים והפגיעה בתושבים.

המשטרה קוראת לנהגים להישמע להוראות השוטרים , לנהוג ולחנות את הרכבים כחוק. עקב החסימות, צפויים באזור עומסי תנועה. להלן המלצות המשטרה לנהגים: מומלץ לתכנן את מסלול הנסיעה מראש ולבחור בדרכים חלופיות. הציבור המגיע לעצרת, מתבקש לעשות זאת על גבי תחבורה ציבורית.

בשעה 19:30 יחסמו צמתים נוספים לכיוון כיכר השבת בעקבות עצרת נוספת שתתקיים במקום: נביאים-ישעיהו. נביאים-שטראוס. שמואל הנביא- יחזקאל. שרי ישראל- מלכי ישראל. כלל הצירים יפתחו לתנועה עם סיום האירועים.