נפתלי בנט הציג מפה ממנה עולה גודל הסכנה הצפויה לישובי יהודה ושומרון, גדולים כקטנים, ביום שאחרי 'תכנית המאה': 'גיהנום להתיישבות'. הליכוד: המפה שבנט סמוטריץ׳ ושקד מפרסמים - לא נכונה ולא מהווה חלק מתוכנית המאה של טראמפ

השר לשעבר ומבכירי 'ימינה', נפתלי בנט, ממשיך לבקר את תכנית המאה המתואמת בין נתניהו לטראמפ ומגדיר אותה כגיהנום להתיישבות.

בנט הציג מפה של יהודה ושומרון וממנה מתבררת הסכנה הצפויה לישובים, גדולים כקטנים מהמעטפת הפלסטינית שתהיה סביבם. בנט כותב לצד המפה שהוא מציג: זו ״תכנית המאה״ שתיפול עלינו מיד לאחר הבחירות. ‬בשחור—פלסטין. מעל 90% מהשטח. ‬‫בלבן—״איים״ ישראלים בודדים בתוך אוקיינוס של פלסטין. מוקפים 360 מעלות בחמאס, תנזים, אש״ף. ‬‫גיהנום לכל תושב אריאל, עפרה וקרית ארבע. ‬‫סוף להתיישבות. ‬זו הסיבה שנתניהו רוצה להעלים את ימינה!

במפלגת הליכוד הגיבו: המפה שבנט סמוטריץ׳ ושקד מפרסמים – לא נכונה ולא מהווה חלק מתוכנית המאה של טראמפ. פייק ניוז מוחלט. לא ברור למה בנט סמוטריץ׳ ושקד מוכנים לפגוע ביחסים הרגישים עם ממשל טראמפ רק כדי לקושש כמה כותרות בתקשורת.

״תוכנית המאה״ של טראמפ תגיע מיד לאחר הבחירות ואזרחי ישראל צריכים להחליט ביום שלישי את מי הם רוצים לשלוח למו״מ מול הנשיא טראמפ – את ידידו הקרוב ראש הממשלה נתניהו, ששמר על ארץ ישראל במשך 8 שנות אובמה והביא להישגים אדירים מול ממשל טראמפ, או את יאיר לפיד שרוצה לפנות 90 אלף מתיישבים ושאף אדם רציני בארה״ב בכלל לא מכיר.