צילום: הדס פרוש / פלאש 90

סופית: מפלגת נעם פורשת "לא נמליץ על אף מפלגה"

מפלגת נעם שהחליטה להתמודד בבחירות הקרובות הודיעה בשעה האחרונה על פרישתה מהמירוץ. היום בשעה 16:00 במלון רמדה בירושלים מפלגת נעם תודיע על הפרישה. גורמים במפלגה: ״מן הסתם רבים מתומכינו יצביעו לעוצמה יהודית״

מפלגת נעם שהחליטה להתמודד בבחירות הקרובות הודיעה בשעה האחרונה על פרישתה מהמירוץ. היום בשעה 16:00 במלון רמדה בירושלים מפלגת נעם תודיע על הפרישה. גורמים במפלגה: ״מן הסתם רבים מתומכינו יצביעו לעוצמה יהודית״.

המפלגה הוקמה לפני כחודשיים לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים, על ידי הרב דרור אריה – ר"מ בישיבת אפיקי דעת שבשדרות, הרב איתי הלוי – רב היישוב מגרון, יגאל כנען ואריאל שחר. הם קיבלו את ברכתו של הרב טאו וגייסו כמיליון וחצי שקלים במימון המונים. לצורך ההתמודדות בבחירות רכשו אנשי המפלגה את מפלגת לזוז, ששימשה באותה עת כמפלגת מדף.

המפלגה ניהלה משא ומתן עם מפלגת עוצמה יהודית על איחוד כבלוק טכני. האיחוד לא יצא אל הפועל, לפי מה שנמסר מטעם עוצמה יהודית, בשל כוונת האחרונה לכלול ברשימתה נשים ומועמדים חילוניים.

"אין ספק כי זו הצלחה אדירה" אומר הרב דרור אריה יו"ר המפלגה, "הצלחנו בסיעתא דשמיא, להביא לקדמת סדר היום את הסיפור שכולם מנסים להשתיק ולהעלים. הצלחנו באמצעות אלפי מתנדבים, לחשוף בפני עם ישראל את הנסיון של גורמים זרים להשתלט על המדינה ולפרק את ערכי היסוד שלנו כעם וכמדינה"

ההחלטה התקבלה בדקות האחרונות, ע"י רבני התנועה, שקיבלו סקירה מפורטת המבוססת על סקרים ומחקרי עומק וכן על רשימת החותמים, שהצהירו כי יתמכו במפלגה במידה ויתברר כי היא עוברת את אחוז החסימה. התמונה שהוצגה לרבנים היא, כי ישנו בלוק יציב של כ-70 אלף תומכים, ועוד כ 250 אלף מתלבטים.

"הקילומטרז' שעשינו בחודשיים הוא לא פחות ממדהים, מפלגה חדשה שאיש לא הכיר הפכה לאחת המפלגות המדוברות ביותר במערכת הבחירות. ומה שיותר מדהים היא העובדה, שעל אף שהעזנו לומר את האמת שכולם פוחדים לומר, המסרים שלנו גרפו את תמיכתם של מאות אלפים."

במפלגה מתייחסים לפער שנותר כדי להגיע לאחוז החסימה: "יש לנו אמונה גדולה בדרך, אך הזמן הקצר שעמד לרשותנו, לא הותיר לנו אפשרות לשכנע את התומכים והמתלבטים ביכולת של המפלגה לעבור את אחוז החסימה והמשימה הזו עוברת לבחירות הבאות" מסר עו"ד אלדד רבינוביץ' מספר 2 ברשימה.

5 תגובות

חבל שאינם ממליצים על מפלגה חרדית לכה"פ כרע (לשיטתם) במיעוטו

אם הם מתכוונים לרוץ בבחירות הבאות היה כדאי שיתחילו להתארגן ממש מהיום משום הבחירות יתקיימו כנראה שוב בעוד 3 חודשים

מעניין שעד עכשיו התעלמתם מהם, פתאום אתם מדווחים ישירות מההודעה על הפרישה?!?!??!
תמוהההה מאוד

גם אם זה יוסיף ל"עוצמה" עוד 30 אלף קול (בחלומות הלילה..) עדיין אין לה שום סיכוי לעבור!! פשוט אין לה 140000 תומכים. זה הוכח פעם אחר פעם בכל מערכות הבחירות שהיו בעשור האחרון.

טוב שהם פרשו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *