צילום: פלאש 90

גנץ השווה עצמו למשה רבינו: ביהדו"ת תוקפים בחריפות

בראיון שקיים יו"ר כחול לבן בני גנץ על הטעויות שלו בראיונות לכלי התקשורת אמר: "שנינו יודעים שמשה רבנו היה מגמגם והיה צריך שאהרון יידבר את דברו, אבל היה מנהיג גדול, נכון? לא ידע לדבר משהו. נגיע לשם". ביהדות התורה תוקפים בחריפות

יו"ר כחול לבן בני גנץ התייחס בראיון לאתר וואלה על הטעויות שלו בראיונות לכלי התקשורת ואמר: "שנינו יודעים שמשה רבנו היה מגמגם והיה צריך שאהרון יידבר את דברו, אבל היה מנהיג גדול, נכון? לא ידע לדבר משהו. נגיע לשם".

בעקבות כך ביהדות התורה פרסמו הודעה חריפה על ההשוואה. יו"ר יהדות התורה וסגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן אמר : "הזדעזעתי לשמוע על הדימוי המיותר והפוגעני שעשה בני גנץ בינו למשה רבינו כביכול. מר גנץ, של נעליך לפני שתפתח פיך על קדשי האומה. אחרי שהצטרפת למקהלת ההסתה והכרזת על רצונך להקמת ממשלה חילונית ללא חרדים, אך טבעי שאתה הולך ומידרדר".

במהלך הראיון גנץ שלל את הטענה שהדרישה המתנוססת על שלטי הבחירות בשבועיים האחרונים, לממשלת אחדות חילונית, סותרת את הקו הממלכתי שאותו הציג בעבר. "אני רואה איזה סוג ממשלה נתניהו רוצה להקים – ממשלת מיעוט קיצוני שקובע עבור הרוב ויפעל לחסינות של נתניהו. אני מנסה לחדש ולהגיד: יש סוג של חידוש בחברה הישראלית – ממשלת הרוב בעבור כולם".

הוא הוסיף על הציבור החרדי: "אני לא מדיר אוכלוסייה שלמה. אני אומר: ממשלת רוב על בסיס הקווים הליברליים החילוניים. נפתח משא ומתן, אבל קודם כל הרוב נכנס לתוך הקערה הפוליטית". לטענתו, הוא "לא מתכוון לשרוף גשרים, אלא לבנות גשרים".

13 תגובות

גנץ מגמגם אבל לא משה רבינו… קרוב יותר לבלעם הרשע שבא נגד היהדות ונגד בני ישראל, כך גם גנץ בא עם דרך הגויים לטמא את בני ישראל ולקלל את התורה…

פרא אדם…. כשיורדים יורדים עד התהום!!!

גם מגמגםגםגם וגם עם הארץרץרץ.
אגב: זו טעות ישנה.
משה רבינו לא גמגם כלל – אלא שהפה שלו היה שרוף מהכויה שקיבל מהגחלים.
"כבד פה" זה שקשה לו בחיתוך השפתים (החתוכות).

של נעליך מעל רגליך לפני שתדבר בכלל על משה רבינו חצוףףףףף מחוצף

גנץ מגמגם.בושה וחרפה.כמו נחש ערב רב ימח אישור.כלב

גנץ, משה רבינו היה עניו מכל אדם. לא נראה לי שאתה כזה…

הבן אדם צודק
אבל איפה הוא אהרן הכהן שלו

גנץ חולה הנפש צריך להתבייש הוא ויהיר ושאר החולים מהמפלגה שלו

גנצ איש קטן ומטורלל . נפל על השכל .. אתה לא משתווה למשה כקוף בפני בן אדם .. תתבייש לך מבולבל וגנוב

בור ועם הארץ . בושה

נטול השכלה בכלל .

עשו לו יותר מדי פוטו שופ, נראה כמו בלרינה, אני לא יודע איפה הוא היה שאלוקים חילק שכל

תתביש לך אדון גנץ!
אתה אפילו לא יודע שלא שמים מזוזה בארון הקודש(כמו שמופץ סרטון שלך שאתה מניח את היד על המשקוף של ארון הקודש לנישוק)בור ועם הארץ.
וככה אתה רוצה בבערותך שכל העם יראה בעוד כמה שנים.לקחת את התורה והמסורת ולעשות ממנה אגדות עם עפ"ל .אתה.וחבירך.ליברמן .ואנשי הקרן החדשה.
הצעקה מי לה' אלי מהדהדת בכל דור ודור אושרי הזוכים להענות לקריאה הזאת היוצאת מפי גדולי הדור.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן