בראיון שקיים יו"ר כחול לבן בני גנץ על הטעויות שלו בראיונות לכלי התקשורת אמר: "שנינו יודעים שמשה רבנו היה מגמגם והיה צריך שאהרון יידבר את דברו, אבל היה מנהיג גדול, נכון? לא ידע לדבר משהו. נגיע לשם". ביהדות התורה תוקפים בחריפות

יו"ר כחול לבן בני גנץ התייחס בראיון לאתר וואלה על הטעויות שלו בראיונות לכלי התקשורת ואמר: "שנינו יודעים שמשה רבנו היה מגמגם והיה צריך שאהרון יידבר את דברו, אבל היה מנהיג גדול, נכון? לא ידע לדבר משהו. נגיע לשם".

בעקבות כך ביהדות התורה פרסמו הודעה חריפה על ההשוואה. יו"ר יהדות התורה וסגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן אמר : "הזדעזעתי לשמוע על הדימוי המיותר והפוגעני שעשה בני גנץ בינו למשה רבינו כביכול. מר גנץ, של נעליך לפני שתפתח פיך על קדשי האומה. אחרי שהצטרפת למקהלת ההסתה והכרזת על רצונך להקמת ממשלה חילונית ללא חרדים, אך טבעי שאתה הולך ומידרדר".

במהלך הראיון גנץ שלל את הטענה שהדרישה המתנוססת על שלטי הבחירות בשבועיים האחרונים, לממשלת אחדות חילונית, סותרת את הקו הממלכתי שאותו הציג בעבר. "אני רואה איזה סוג ממשלה נתניהו רוצה להקים – ממשלת מיעוט קיצוני שקובע עבור הרוב ויפעל לחסינות של נתניהו. אני מנסה לחדש ולהגיד: יש סוג של חידוש בחברה הישראלית – ממשלת הרוב בעבור כולם".

הוא הוסיף על הציבור החרדי: "אני לא מדיר אוכלוסייה שלמה. אני אומר: ממשלת רוב על בסיס הקווים הליברליים החילוניים. נפתח משא ומתן, אבל קודם כל הרוב נכנס לתוך הקערה הפוליטית". לטענתו, הוא "לא מתכוון לשרוף גשרים, אלא לבנות גשרים".