צילום: תומר נויברג / פלאש 90

שקד: "נתניהו מעולם לא רצה אותנו בממשלתו, יש לו איבה אישית כלפיי"

בכינוס חירום של "ימינה" הצהירה יו"ר המפלגה כי ספגה עלבונות וטינה מצד ראש הממשלה וסביבתו, והוסיפה: "מבחינתו אנחנו יכולים להיות קטנים ועלובים. לא עוד - לא נידרס תחת גלגלי המשאית שלו". עוד הוסיפה: "ליכוד גדול מדי יקים ממשלת שמאל"

יו"ר 'ימינה' איילת שקד קיימה היום מסיבת עיתונאים בו תקפה בחריפות את ראש הממשלה: "נתניהו מעולם לא באמת רצה אותנו בממשלתו. זו האמת. נתניהו תמיד פונה למצביעים שלנו, למה לא למצביעי ש"ס, יהדות התורה ובטח לא נלחם מלחמת חורמה בליברמן שעבר לגוש השמאל. האמת היא: שוב ושוב מקבל נתניהו, בעצת אותה סביבה קרובה, החלטות שנוגדות את רצון בוחרי המחנה הלאומי".

שקד טענה כי ניסיון שתיית הקולות של נתניהו מ'ימינה', הוא מתוך איבה אישית: "הסיבה היחידה שנתניהו הולך לנו על הראש היא שהוא רוצה לראות אותי ואת רשימת הימין הכי אידיאולוגית, את הציונות הדתית, קטנים, עלובים ולא משפיעים ואני מודיעה כאן היום שהפעם הזו חבריי לרשימת ימינה ואני בראשם לא מתכוונים להידרס תחת גלגלי המשאית של נתניהו".

"אני לא אתן לטינה שנתניהו וסביבתו הקרובה רוחשים כלפיי לפגוע בדברים החשובים באמת שעליהם אנחנו נלחמים", אמרה השרה לשעבר והוסיפה כי, "זה כואב לי משום שהגעתי לחיים הציבוריים מתוך כוונה לעסוק בליבת החיים שלנו פה והבנתי שהרבה דברים נמנעים ממני מסיבות לא נכונות. הבנתי שהמדינה חשובה לנתניהו וסביבתו הקרובה אבל כנראה שיש משהו שגובר על זה – אני".

יו"ר 'ימינה' תקפה את ראש הממשלה על רקע עסקת המאה המתקרבת: "מגיע לציבור לראות את התכנית המדינית שמסתתרת מעבר לפינה ושתיצור את "עוטף כפר סבא" ו"עוטף ירושלים": אדוני ראש הממשלה, איפה המפה האמיתית? יכול להיות שהיא הרסנית יותר מהמפה שפרסמנו היום? מדוע אתה מסתיר אותה? אני דורשת לפרסם אותה עוד היום – עוד לפני ההליכה לקלפי".

עוד הוסיפה, "אל תתנו בפעם הזו לקמפיין הגוועלד של נתניהו להשפיע עליכם. הוא פשוט לא אמיתי. גודל הגוש הוא מה שקובע – וליכוד גדול מדי יקים ממשלת שמאל בלעדינו. אני אומרת לכם. כבר עכשיו הליכוד ביא המפלגה ביותר. אם ימינה לא תהיה גדולה תקום ממשלת שמאל חילונית. ביום שלישי כל הימין האידיאולוגי והציונות הדתית חייבים פעם אחת ולתמיד- כאיש אחד- לא ליפול למלכודות הגוועלד".

הליכוד בתגובה לשקד: "למרבה הבושה הספין של סמוטריץ׳-שקד ובנט כבר הוכחש על ידי ממשל טראמפ. גם שקד, שרק לפני חודשיים עוד ניסתה להצטרף לליכוד, יודעת שזה לא משנה אם המפלגה שלה תקבל מנדט יותר או פחות, אבל אם הליכוד לא תהיה המפלגה הכי גדולה – נקבל ממשלת שמאל של לפיד-גנץ והמפלגות הערביות".

6 תגובות

רק מחל או עוצמה להציל את הימין. בגלל ששקד ובנט רצו ורוצים למחוק את ביבי אנחנו בבחירות בבחירות האחרונות נדפקנו בגללם שרפו קולות לחינם

חרדי/ דתי שמצביע ליכוד הוא בוגד רק שס/ ג

רק מפלגה חרדית מחל/עוצמה= בגידה

יש לה מזל שהיא לא אמרה מפורש את שמה של "סביבתו הקרובה" של נתניהו.

תולעת יעקב אין כוחה אלא בפה – בתפילה ובתחינה לבורא עולם, אולי יחוס עם עני ואביון אולי ירחם.
פטפוטי רכילות לא הם שיושיעו אותנו.
לד' הישועה.

בקדנציה הקודמת הם די המאיסו את עצמם על נתניהו מה לעשות?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן