"מיר בעטן – הושענא": הזמר הצעיר משיק סינגל חדש

ברוח התקופה מגיש לנו בעל המנגן החסידי הצעיר והמוערך, שלוימי דוידוביץ, גרסה עדכנית ומקפיצה ללחן המוכר "אכן שמע אלקים" מבית סקולען. למרות המקצב העליז והמקפיץ, מדובר בתחינה מעומק הלב, לנוכח המצב המרחפת על יושבי ארץ הקודש. "מיר בעטן – הושענא" (-אנו מבקשים – הושענא), זהו שם השיר וגם מהותו. בקולות מלאי כיסופין ותפילה שר הזמר […]

ברוח התקופה מגיש לנו בעל המנגן החסידי הצעיר והמוערך, שלוימי דוידוביץ, גרסה עדכנית ומקפיצה ללחן המוכר "אכן שמע אלקים" מבית סקולען. למרות המקצב העליז והמקפיץ, מדובר בתחינה מעומק הלב, לנוכח המצב המרחפת על יושבי ארץ הקודש.

"מיר בעטן – הושענא" (-אנו מבקשים – הושענא), זהו שם השיר וגם מהותו. בקולות מלאי כיסופין ותפילה שר הזמר וחברי מקהלת "קולות" ומבקשים: "הושע נא למענך דורשינו, הושע נא, הושע נא…" על רקע הקצב האלקטרוני המושקע והעדכני.

על העיבוד המוצלח אחראי הקלידן המוכשר והמצטנע א. כהן, שהפך את הרצועה לפלא של ממש, כשכל התרכובת, בראשות קולו הרך והייחודי של שלוימי, שולבה לכדי מזיגה מושלמת.

הסינגל הייחודי הזה הוא פרי השקעה רבה של צוות מקצועי מורחב שעשה שעות רבות באולפנים המהודרים והמאובזרים של MW – מיכאל וויינברגר, על מנת להפיקו באופן המושלם ביותר.

האזינו לתענוג הזה, ומובטח שהשיר לא ייצא לכם כל כך מהר מהראש…

לחן: כ"ק האדמו"ר מסקולען זי"ע / או: חצר הקודש סקולען

ביצוע: שלוימי דווידוביץ

עיבוד: א. כהן

הוקלט באולפני MW – מיכאל וויינברגר

5 תגובות

נפלתם בפח. זהו שיר עם מסר סטמריסטי-פלסי. זה מה שיש לכם להעלות יומיים לפני הבחירות? להחליש את המערכה הקדושה באתם? איפה הביקורת והצנזורה שלכם?

מה זה ההטעיה הזאת???????????????

לא מצאתם מילים יותר לעניין???? מה הקשר לאכן שמע – גיוס????? מי מתגייס בדיוק?

תת רמה

אויש… חוסר רמה מטורףף

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *