מפלגת ש''ס בעתירה כנגד חברת ''טיב טעם'', זאת לאחר שהחברה עלתה סרטון רצוף שקרים והסתה, ובכך עברה על חוק מימון מפלגות. ח"כ ארבל: "המומחים בשיווק החזיר, מראים עצמם כפועלים באופן לגיטימי בעבור בית עסק, אך עוברים על הוראות החוק הברורות"


ח"כ משה ארבל

תנועת ש"ס עתרה היום (ראשון) לשופט מלצר, יו"ר וועדת הבחירות, כנגד הקמפיין הפרסומי של חברת "טיב טעם". זאת לאחר שהחברה עלתה באחרונה בקמפיין רשת הקורא להציל את סניף רמת החייל בתל אביב מפני הסגירה שלו, עליה החליט רון חולדאי. עלות הקמפיין הדיגיטלי הינו 800 אלף ש"ח.

בסרטון קוראת החברה, בעקיפין, לצאת להצביע. הסרטון מלא בשקרים שממשיך את קו ההסתה של מפלגות השמאל כלפי החרדים והיהדות. שכן הסניף נסגר בהחלטה של ראש העיר (המשתייך למחנה השמאל) וללא כל קשר לחוק המרכולים. כמו כן טיב טעם מקימה בקמפיין מאגר מידע בלתי רשום בניגוד לחוק הגנת הפרטיות שהינו עבירה פלילית.

אי לכך תנועת ש"ס הגישה באמצעות חבר הכנסת משה ארבל ועו״ד ישראל באך עתירה דחופה לשופט מלצר בבקשה להסיר את הסרטון שעובר על חוק מימון המפלגות.

ממפלגת ש"ס נמסר בתגובה: "כך אלו המומחים בשיווק החזיר, מראים עצמם כפועלים באופן לגיטימי בעבור בית עסק, אך בפועל עוברים בריש גלי על הוראות החוק הברורות.
כמאמר רש"י: עשו היה נמשל לחזיר שנאמר: "יכרסמנה חזיר מיער". והחזיר הזה כשהוא שוכב פושט טלפיו לומר: "ראו שאני טהור!" כך אלו גוזלים וחומסים ומראים את עצמם כשרים"