לראשונה, אנשים שנמצאים בסביבת ראש הממשלה הביעו בעצמם חשש שאם גוש הימין לא יצליח להשיג 61 מנדטים בבחירות, ייפתח בתוך הליכוד מהלך פנימי של הדחה כלפי נתניהו. לראשונה הביעו את החשש מקורבים לרה"מ ולא ליברמן או כחול לבן

לראשונה, אנשים שנמצאים בסביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו הביעו בעצמם חשש שאם גוש הימין לא יצליח להשיג 61 מנדטים בבחירות, ייפתח בתוך הליכוד מהלך פנימי של הדחה כלפי נתניהו. כך מדווח הבוקר זאב קם ב'כאן חדשות'.

על פי הדיווח, את החשש הביעו מקורבים לנתניהו בימים האחרונים והוא התמקד במקרה שבו נתניהו וגוש הימין אינם מצליחים להשיג רוב ברור של 61 מנדטים בבחירות הקרובות. עד היום אמירות מהסוג הזה השמיע יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן או אנשים בכחול לבן – הפעם מדובר באנשים שנמצאים בסביבת נתניהו.

בטור הבוקר ב'מעריב' המשיך ראש הממשלה נתניהו בקמפיין 'הגיוועלד' וכתב כי, "ממשלת שמאל עם המפלגות הערביות מעולם לא הייתה קרובה יותר. כל מי שרוצה להבטיח שנמשיך לשמור על ישראל, כל מי שרוצה ממשלת ימין חזקה בהנהגתי, חייב להצביע רק מחל. רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל".

אתמול הודיעו בליכוד כי, "בעקבות מחקר עומק שהגיע לפני זמן קצר לידי ראש הממשלה נתניהו, שמראה על ניצחון צפוי של לפיד וגנץ בגלל אחוז הצבעה נמוך הצפוי בערי הליכוד לעומת מעוזי השמאל, ראש הממשלה ביטל כעת את הגעתו לאירוע הליכוד הערב בבת ים והוא מכנס התייעצות חירום".

כזכור, ב'חדשות 13' דווח כי יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואנשים מטעמו מדברים בשבועות האחרונים עם ח"כים ושרים על תרחישים ליום שאחרי נתניהו. אדלשטיין רואה עצמו מועמד לרשת אותו, ובאחרונה קובע פגישות עם ח"כים שאיתם לא נפגש זה זמן רב, בין היתר מציג אדלשטיין לח״כים סקר מותגים שפורסם במקור ראשון ומעיד שהוא מאד פופולרי.