בהודעה שפרסם משרד הפנים הודיע כי הרחצה בחוף השקט המשמש כחוף הנפרד, אסורה עד להודעה חדשה בגלל זיהום שנמצא במי הים. זאת כשלושה שבועות בלבד אחרי הודעה זהה של משרד הבריאות שהתקבלה אחרי בדיקות שנעשו במי הים

משרד הפנים הודיע היום (שני) כי החוף הנפרד בחיפה אסור לרחצה לאור המלצת משרד הבריאות כי בבדיקות מי הים נמצא זיהום. החוף מכונה גם כחוף השקט והינו החוף היחיד בעיר חיפה שמותאם לציבור החרדי ומוכרז כחוף עם מצילים.

נציין כי רק לפני כחודש משרד הבריאות הזהיר את הציבור מרחצה בחוף השקט בחיפה, בשל תוצאות בקטריאליות חריגות שנמצאו בבדיקות איכות מי הים. החוף השקט נמצא בסמוך לכניסה המזרחית לבית החולים רמב"ם בחיפה ומשמש גם כמועדון שייט.

בהודעה שפרסם משרד הבריאות נכתב: "אזהרת רחצה בחוף השקט בחיפה, משרד הבריאות מזהיר את הציבור מרחצה בחוף השקט בחיפה עד להודעה חדשה, בשל תוצאות בקטריאליות חריגות שנמצאו בבדיקות איכות מי הים. המשרד ממשיך במעקב".

בדגימות שנאספו על ידי פקחי משרד הבריאות המנטרים את חופי הים באופן קבוע, נתגלו חיידקים צואתיים, בכמות העלולה לגרום לתחלואה. פקחי העירייה והמצילים מנעו את הכניסה לחוף הרחצה. עד לאחר שהתקבלו דגימות תקינות שאפשרו את השימוש החוזר בחוף. כאמור, היום שוב נאסר השימוש בחוף הנפרד בעקבות זיהום במי הים בחוף הנפרד.

מעיריית חיפה נמסר: "עקב תוצאות חריגות בדגימת מי הים בחוף השקט אנו נאלצים לאסור כניסה לרחצה במים. שימו לב בשל הבחירות מחר ויום השבתון לא נוכל לקבל את תוצאות הדגימות מהיום כך שהחוף יהיה אסור לרחצה גם מחר יום ג' ולפחות עד יום רביעי".