צילום: נועם רבקין / פלאש 90

הנשיא רובי ריבלין: "מעריך שנתניהו יקבל 36 מנדטים"

על פי עדויות: שוחח הנשיא רובי ריבלין עם העיתונאי עמית סגל בברית לבנו של יצחק רביץ ראש מועצת טלז סטון ובמהלך השיחה טען כי לדעתו נתניהו יקבל 36 מנדטים בבחירות מחר. ריבילין ככה"נ השלים עם העובדה שנתניהו יקים את הממשלה הבאה

בשעה האחרונה התקיימה שמחת הברית לבנו של ראש מועצת קרית יערים יצחק רביץ בה משתתפים הגר"א שולמן, נשיא המדינה ריבלין, ח"כ אורי מקלב, מנהל המחלקה המונצפלית וסגר"ע ב"ב מנחם שפירא, ר"ע ביתר מאיר רובינשטיין, מ"מ רה"ע י-ם אליעזר ראוכברגר, סגר"ע י-ם ישראל קלרמן ועמית סגל.

על פי עדויות שהגיעו לידי העיתונאי יעקב ריבלין, שוחח הנשיא רובי ריבלין עם העיתונאי עמית סגל ובמהלך השיחה טען כי לדעתו נתניהו יקבל 36 מנדטים בבחירות מחר.

האמירה הזאת מבטאת לכאורה את הבנתו של ריבלין כי נתניהו ימשיך לכהן כראש הממשלה עוד מס' שנים וכי ככל הנראה הוא יהיה זה שירכיב את הממשלה אחרי הבחירות.

פנינו לבית הנשיא לקבלת תגובה, נפרסמה לכשתתקבל.

6 תגובות

יתן ה' והרך הנימול יגדל ויצמח לצדיק גדול יותר מאלו שהוזמנו לשמחת הברית שלו למשל ה'צדיק' ר' ראובן ריבלין שליטא

הלוואי

אולי ה'צדיק בא לעיר' לא יודע שריבלין הגיע למקום, מכיוון שגברת רביץ עובדת כבר שנים רבות בלשכתו, כמדומני שעוד מהזמן בו היה חבר כנסת. חבל להחדיר ציניות מיותרת ומזלזלת.

אולי ה'צדיק בא לעיר' לא יודע שריבלין הגיע למקום, מכיוון שגברת רביץ עובדת כבר שנים רבות בלשכתו, כמדומני שעוד מהזמן בו היה חבר כנסת. חבל להחדיר ציניות מיותרת ומזלזלת. לידיעתך, בכל השמחות החרדיות מופיעים דמויות מגוונות.

לצדיק בא לעיר
ריבלין הגיע כי הוא המעסיק של אשתו של הרב רביץ. זה הכל
בהצלחה

לא משנה למה הוא הגיע מסכן הילד מה עשה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *