גנץ בבני ברק. צילום: ישראל פריי

בני גנץ: "אני יחד עם ליברמן בנושא הגיוס – נחוקק את חוק הגיוס"

גנץ התייחס לממשלה שצפוי להקים אחרי הבחירות אם ינצח: "אני מייעד ללפיד את תפקיד שר החוץ". בנוסף, אחרי שאמר אתמול כי בשביל לקדם את האג'נדה של מרצ עליו להיבחר לראשות הממשלה, גנץ טוען כי במובן המדיני הוא איש ימין ולא שמאל

יו"ר כחול לבן ממשיך להסית נגד הציבור החרדי: בראיון היום (שני) למורן אזולאי בערוץ כנסת אמר גנץ "אני יחד עם ליברמן בנושא הגיוס. נחוקק את חוק הגיוס עפ"י הצעת המתווה של משרד הביטחון, נייצב את החוק ונפנה לרפורמה הרבה יותר רחבה, ונפנה אנשים קודם כל לשירות צבאי ולצידו שירות אזרחי, שירות קהילתי. הפתרון הזה ייתן לכל המגזרים לגטימציה להיות שווים".

גנץ התייחס לממשלה שצפוי להקים אחרי הבחירות אם ינצח: "אני מייעד ללפיד את תפקיד שר החוץ. יש שני תחומים שמאוד חשובים במדינת ישראל. גבי אשכנזי מכיר את כל הזירות ולכן מייעד אותו לתפקיד שר הביטחון. בוגי יעלון איש ערכי ומכיר בחשיבות החינוך. מחנך בנשמתו. למרות שאת רוב שנותיו עשה כמפקד. לגבי ממלא מקום ראש הממשלה זה ביני לבין יאיר בהצלבה"

בנוסף, אחרי שאמר אתמול כי בשביל לקדם את האג'נדה של מרצ עליו להיבחר לראשות הממשלה, גנץ טוען כי במובן המדיני הוא איש ימין: "אי אפשר לקחת כותרת ולא להגיד את המשפט בכללותו. יש יתרון בלהיות סיעת מרכז כי סיעת מרכז מסוגלת לאמץ את המרכיבים החשובים. אני איש ימין במובן המדיני מכיוון שאני חושב ששיקולי הביטחון בהסדר מול הפלסטינים צריכים להיות מובילים. השיקולים שלי הם שיקולים של ימין. דיברתי על גושי התיישבות, דיברתי על י-ם מאוחדת. נביא להכרעת העם את הסוגיות. אנחנו חותרים לחדש את המו"מ בתנאים שאמרתי עם מי שאפשר יהיה לדבר: אבו מאזן פרטנר, אם ירצה להיות כזה. לא עם החמאס. אנחנו לא עוסקים בשאלה של סיפוח תאורטי אלא בפיתוח מעשי. אני מתכוון להגן על הדמוקרטיה הישראלית. לאמץ מדיניות של שימור הדמוקרטיה הישראלית"

לשאלה מהיכן יהיה ניתן לבצע קיצוץ השיב גנץ: "איפה כן? נמצא". עוד אמר גנץ: "לא אעלה מיסים. אעשה מחדש את סדרי העדיפויות. נצטרך לקחת כספים עתידיים והלוואות שיושקעו במנועי צמיחה. בוודאי שיהיה קיצוץ. כל תקציב יהיה תחת בחינה. סעיפים בתוך התקציבים יהיו תחת בחינה. דברים שקשורים למעטפת של המשרדים – אפשר יהיה לשקול קיצוץ. לא אפגע בחינוך ולא בבריאות. אני לא אפגע ביכולות ההתעצמות של צה"ל בראייה לעתיד. איפה כן? נמצא".

5 תגובות

בני גנץ בנאדם שכנראה אוהב לחיות בדמיונות שווא, את השאלה הריאלית מה יעשה אם בנימין נתניהו ינצח הוא לא עונה, אין כוונתי כן ליכנס לממשלה או לא כוונתי האם יחשבו מסלול מחדש

הזוי

בס"ד, נראה שכבר גנץ התאהב בתפקיד להיות רוה"מ על הניר, ובעזרת השם כך הוא ישאר "רוה"מ על הניר, לאחר כל השטויות שהוא מדבר, ומחשיב את עצמו עפ"ל, כמרע"ה. שימשיך לדבר שטויות זה לא עולה כסף. אפילו חברה הוא לא הצליח לנהל, אז איך ינהל מדינה.

צריך לעשות הכל כדי ש ממשלת השמאל הנסמכת על הערבים שונאי ישראל ואיווט יהיר שונאי ה' והחרדים שלא ייבחרו . צריך להתועורר טרם נתעורר לחבר קבינט מר אחמד זיבי ..ואיווט המטורלל שנותן 48 שעות להנייה פעם שנייה .. חבורת ליצנים שרוצה להנהיג את המדינה כאשר אין להם יכולת להנהיג חנות מכולת כושלת .

רבותי, לכל אחד ואחת מאיתנו יש איזשהו ציפור קטנה ומרגיעה בלב שאומרת שאפשר לסמוך על מדינת ישראל ועל צה"ל וגם בנו למרבה הצער נדבק מהרגשת ה"כוחי ועוצם ידי" אז כעת מראים לנו בדיוק מי הם המנהיגים את צה"ל ומערכת הביטחון.
מספיק לראות רמטכ"ל לשעבר מזלזל בהוראות הבסיסיות של פיקוד העורף בריש גלי ומראה דוגמא שלילית
אגב, שבוע שעבר, בוגי יעלון התרברב שבתקופתו כשר הביטחון החמאס לא העיר לזרוק אפילו כדור אחד. מה הוא חושב שהזיכרון שלנו כל כך קצר הוא הרי סיים את תפקידו לא מזמן.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *