צילום: פלאש 90

תוצאות המדגמים: כחול לבן מובילים, אין ממשלה – הישג למפלגות החרדיות

הבחירות לכנסת ה-22 הגיעו לסיומן, כאשר לפי המדגמים המבוססים על קלפיות מרחבי הארץ, גנץ עוקף את נתניהו, לגוש הימין אין 61. בסופו של יום מותח שכלל שלל הצהרות והודעות של הפוליטיקאים כחלק מהמלחמה על כל קול הנתונים המלאים

בחירות 2019 מועד ב': הבחירות לכנסת ה-22 הגיעו לשיאם עם סגירת הקלפיות הערב (שלישי) בשעה 22:00. בסופו של יום מותח במיוחד, שכלל שלל הצהרות והודעות של הפוליטיקאים כחלק מהמלחמה על כל קול, אלו הן תוצאות המדגם של חדשות ערוץ 12, שמבוסס על קלפיות אמת שהוצבו בכל רחבי הארץ.

על פי המדגם, מפלגות כחול לבן מובילה עם 34 מנדטים, הליכוד מיד אחרי עם 33 מנדטים. מה שאומר שההכרעה תיעשה ככל הנראה לפי הגושים.

שאר התוצאות לפי המדגם הן: הערבים מקבלים 11 מנדטים, ישראל ביתנו 8 מנדטים ש"ס 8, יהדות התורה – 8, ימינה 8 מנדטים בלבד, העבודה 5, המחנה הדמוקרטי עם 5 מנדטים. עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה. גושים: 57 מנדטים לימין. שמאל: 55. ישראל ביתנו 8.

תוצאות מדגם הבחירות לכנסת ה-22 שהוצג במשדר הבחירות המרכזי של כאן 11: כחול לבן 32, הליכוד 32, הרשימה המשותפת 12, ישראל ביתנו 10, ש"ס 9, יהדות התורה 8, ימינה 7, המחנה הדמוקרטי 5, העבודה–גשר 5, לא עברו את אחוז החסימה: עוצמה יהודית. גושים: ימין 56, שמאל 54, ליברמן 10.

מדגם ערוץ 13: כחול לבן 33, הליכוד 31, ערבים 13, ליברמן 8, ש״ס 9, יהדות התורה 8, ימינה 6, עבודה 6, המחנה הדמוקרטי 6 ועוצמה יהודית לא עוברת. גוש הימין 54 מנדטים, מרכז שמאל ערבים עם 58, אביגדור ליברמן עם 8

לאורך שעות היום קראו מספר מפלגות, ביניהן "הליכוד", המפלגות החרדיות, "ימינה", "העבודה", "המחנה הדמוקרטי" והמפלגות הערביות, לקהל הבוחרים להצביע להן עקב החשש כי לא יעברו את אחוז החסימה.

12 תגובות

המדגמים אף פעם לא נכונים, אז למה להלחיץ?

המדגמים שקריים

איזה אקשן……

הם בהחלט משקפים את הלך הרוח והכיוון הכללי

מסכנים עצמה יהודית

בןמגביר שבור ורצוץ

תכוונתי בן גביר

המדגמים שוב כושלים. תראו את הפער בין הגושים של ערוץ 13 לבין שאר הערוצים.
בולשיט.
הליכוד יקבל יותר מגנץ באחריות. כמו פעם שעברה.
הרי ידוע שהליכודניקים לא נותנים נתוני אמת בקלפיות המדגם.

בן גביר היה צריך לפרוש. אם וכאשר לא תקום ממשלת ימין, הוא אחראי לכך. הוא היה צריך לפרוש. בושה.

שס חזקה

בן גביר, אתה חסר אחריות בגללך עכשיו תהיה ממשלת שמול ועקירת ישובים ויבטלו את חוק הלאום. פשוט בושה, עכשיו אתה לא יודע איזה נזק בלתי הפיך גרמתה למדינתנו.

יש מאצעב (מצב) שאם בשנייה לא עמדה ממשלת זדון ובשלישית אם עמדה זו גלות. אך אם בשלישית לא תעמוד זו גאולה. משיח בן דוד יגיע.

רק חסר ששמאלנים ימהלנן את המדינה אחרת אין מדינה…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *