צילום: פלאש 90

יישלפו סכינים? מפלגת ימינה מתפצלת – יקיימו מו"מ משותף

מפלגת הימין הודיעה במכתב ליו"ר הכנסת אדלשטיין כי היא חוזרת למצב המקורי כפי שהיה לפני הבחירות - מפלגת הימין החדש בראשות נפתלי בנט וסיעת הבית היהודי-האיחוד הלאומי. איילת שקד: "ממשיכים לעבוד יחד, צריך לחכות ולראות"

במכתב ששלחה סיעת ימינה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, הודיעו ראשי הסיעה על התפלגות לשתי סיעות – הבית היהודי-האיחוד הלאומי בראשות רפי פרץ והימין החדש בראשות נפתלי בנט. במהלך הזה חוזרות שתי המפלגות למצבן המקורי לפני האיחוד במערכת הבחירות השנייה של 2019.

עם זאת, אומרים בסיעת ימינה הודיעו כי ינהלו את המשא ומתן הקואליציוני במשותף וכי ימליצו על נתניהו אצל הנשיא ראובן ריבלין. בתחילת הערב שוחח ראש הממשלה נתניהו עם שר החינוך לשעבר נפתלי בנט והשניים סיכמו על שיתוף פעולה.

"נמשיך לעבוד יחד גם במו"מ הקואליציוני וגם אח"כ בכנסת, אמרה שקד. "זה אתגר גדול לימין להצליח להרכיב ממשלה אבל נעשה מה שצריך. זה לא בלתי אפשרי, אמרנו לביבי שנמליץ עליו"

עם היוודע תוצאות המדגמים אמר שר החינוך רפי פרץ: "במבחן התוצאה החיבור עם איילת שקד לא הביא את התוצאה המיוחלת".

גורמים בכירים בימינה פתחו במתקפה חריפה נגד היו"ר בראיון לוואלה: "איילת שקד מתעקשת להשאיר את הרשימה מאוחדת כדי לעמעם את הכישלון שלה ולהישאר יו"ר של רשימה בינונית ולא רשימונת קטנטנה של הימין החדש"

2 תגובות

עם כל ההערכה לאיילת שקד תכלס התוצאות מדברות בעד עצמן,,,!!! -היא לא סיפקה את הסחורה למרות עבודת בולדוזר שעשתה.
תבדקו שוב עם הרבנים היכן נכשלתם.

לזרוק את
שקד ובנט הבוגד מהכנסת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *